Galaktické rozdiely

• Česko Solární protipóly (viac)
USA, (2020–2024), 15 h 16 min (Minutáž: 22–25 min)

Sean Giambrone, Mary Mack, Justin Roiland, Thomas Barbusca, Amanda Leighton, Kari Wahlgren, Thomas Middleditch, Andy Daly, Ryan Ridley, June Squibb, Chris Cox (viac)

Seriál Galaktické rozdiely sa sústreďuje okolo rodiny mimozemšťanov Korva, Terryho a ich detských replík Yumyulacka a Jesse z planéty Shlorp, ktorí havarovali na Zemi a musia sa uchýliť do strednej Ameriky. Nevedia sa zhodnúť na tom, či je to hrozné alebo úžasné. (Disney+)

Recenzie používateľa 3DD!3 k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2020) (S01)

Neředěný gejzír nápadů. Malinko slabší než Rick a Morty, ale s velkým potenciálem v příbězích ve stěně. Dějové zvraty a příběhové veletoče mají většinou grády.  Občas to vykrádá Rickovy příhody hodně okatě, ale díky tomu, že jsme většinou uzavření na pomalu umírající planetě Zemi se to prostě drží při zemi. Roiland si to zase neskutečně dává. ()

Season 2 (2021) (S02)

Zápletka houstne. Především v příbězích Ze Zdi, které jsou vždy naprostým vrcholem série. Šílené nápady, krvavá rozřešení a kýbl černého humoru. Druhá série už se nedrží tak zpátky. Pupa čekající na Robocopa je GIF roku! ()

Season 4 (2023) (S04)

Změna hlasu nevadí! Upřímně jsem měl z příchodu Dana Stevense obavy, ale teď si nedovedu představit, že by Korvo nemluvil s britským přízvukem. Kromě bombastického příběhu ze Zdi navazujeme i na intergalaktické dobrodružství u Stříbrných poldů, které se zvrhává v Rychle a zběsile. Příhody mimozemšťanů super, silnější díly střídají slabší. Malinko je upozaděný Pupa a jeho vývoj. Twist s lodí je taky docela laciný, ale do další řady by mohl přinést zajímavé osvěžení. Pečení chleba, dospívání, korporátní vsuvky, změna v lidi... povedená řada. ()