Do života Lowy (Tomasz Zietek), úradujúceho motocyklového majstra na plochej dráhe, vkráča jedného dňa nádherná a citlivá Roma (Jagoda Porebska). Jeho život sa náhle skomplikuje. (sochoking)

sochoking

Tento šport mi nie je vôbec príťažlivý, avšak musím priznať, že kamera ho vedela parádne, efektne a atraktívnym spôsobom  navodiť konzumovateľným. Nebyť romantickej vsuvky, išlo by o pomerne slušnú depku, avšak mladučká tvár a krásne prsia Jagody Porebskej to nádherne harmonicky vybalancovali. Navyše spôsob, akým je to celé natočené, je dosť zaujímavý. Občas máte pocit, že ste v 50. rokoch, ked' sa 'znenazdajky' na vás "vyvalí" tablet, ktorý vás stiahne späť do súčastnej reality. Netuším, či to bol zámer režisérky, ale 'haluz' to bola kvalitná. 70% ()

Pravda002

Myslel jsem že když se film jmenuje podle mého oblíbené sportu tak že se bude věnovat více okolí sportu ale bohužel. (Podle traileru jsem to zřejmě špatně vyhodnotil) Více se řeší milostná zápletka a to byl pro mě kámen úrazu. Jestli jste příznivci “czarnego sportu” tak vám film moc vám nedoporučuji. Ale film má za mě jedno plus: pěkné záběry při závodech. Krásně to naladí atmosféru závodu. ()