The Capture

Opravdu věříte tomu, co vidíte? Ambiciózní mladá detektivní inspektorka Rachel Carey (Holliday Grainger) z Velitelství pro vraždy a závažné zločiny začíná odhalovat složitá spiknutí a vstupuje do děsivého světa deepfake technologií, v níž se snaží vyřešit údajná křivá obvinění podpořené důkazy z kamer CCTV. Musí odhalit pravdu dříve, než bude příliš pozdě. (Trajektt)

Recenzie používateľa *CARNIFEX* k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2019) (S01)

Myslel som si, že pôjde o bežné vyšetrovanie zločinu, no nakoniec sa z toho vykľul špionážny thriller. Keď som pochopil, akým smerom sa bude námet uberať, zasekol som sa na rázcestí a chcel som s tým seknúť. Nakoniec ma ale plne ovládla zvedavosť, ako to celé vypáli, no a presne preto tá štvrtá. Kto rád Bourn-novky bez mimoriadne akcie, avšak obľubuje námety o tajných službách, ktoré nie tak celkom hrajú podľa pravidiel, toto je seriál pre neho. ()

Season 2 (2022) (S02)

Druhá séria nenadväzuje, avšak drží sa nastolenej témy tej prvej o kamerových záznamoch, len akurát, pre tentokrát trochu z iného pohľadu. Komu nevadí prepojenie s politikou a diskreditáciou za účelom získania "niečoho", ten bude spokojný. Mne podobní na rázcestí, budú ohŕňať hubou ako mäsiarsky pes. Po troch epizódach balím, nie je to moja šálka kávy, i keď to vyslovene zlé nebolo. Zbohom aj s batohom .. ()