Slavnou autorku hororů přiláká k návratu její rodné město, kde zjistí, že zlý duch, který ji trápí ve snech, teď dělá pořádnou spoušť ve skutečném světě. (Netflix)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (9)

Marianne (2019)

Atmosferická jízda která se jen tak v seriálu nevidí. ()

Tvoje sny (2019) (E01)

No, že by konečně nějaký hororový seriál, který bude opravdu hororový.... Zatím opravdu hodně slušný, žádné zbytečné laciné lekačky, žádné digisrajdy, ale opravdu pomalu budovaná atmosféra, dobře odvedené řemeslo a opravdu pěkné prostředí ve kterém se seriál odehrává. Takže u mě zatím naprostá spokojenost. ()

Tradice (2019) (E02)

O hodně slabší než první díl. Co se týče atmosféry a děsivosti tak akorát začátek se dal nazvat hororem, zbytek stal tak nějak za prd, navíc se nám tu objevil humor a to je u hororu vždy problém. V podstatě seznamovací díl s postavama tak doufám, že příští díl to zas rozjede. ()

Komplikovaná osoba (2019) (E03)

Tak tohle je oproti minulému dílu opravdu neskutečná změna k lepšímu. Vrací se nám opravdu hustá atmosféra a některé scény jsou opravdu neskutečné. Čarodějnice se s tím moc nepáře. Pokus o oběšení malých dětí a mord matky hlavní hrdinky mluví samo za sebe. Pokus o vymítaní čarodějnice ze staré babice taky stalo za to. Opět můžeme říci, že se jedná o pořádnej atmosférický horor. Opravdu se mi to líbí a tak jedinou vadou na kráse zůstávají hlavní postavy, ale s tím nic nenaděláme. Opravdu líbilo ()

Nádherný okamžik (2019) (E04)

Paráda, další díl a opět atmosférická nádhera. Čarodějnice o sobě dává opět vědět a to dost slušným způsobem a dozvíme se i něco z její minulosti. Některé scény jsou opravdu děsivé a s klidným svědomím mohu říci, že tento seriál rozhodně patří mezi to nejlepší co jsem za poslední dobu viděl. Jen tak dál. ()

Opuštěná (2019) (E05)

Tak tenhle výlet do minulosti se tedy opravdu povedl a hodně toho vysvětluje i když ne úplně všechno. Slušné strašidelné scény a opravdu parádní atmosféra s moc pěkným vizuálem. Tenhle seriál má opravdu slušně našlápnuto a věřím tomu, že to bude čím dál lepší. Spokojenost. ()

Vzpomínky (2019) (E06)

Tak tenhle díl byl opravdu hodně přísný. Neskutečně hustá atmosféra prostupuje celým dílem a když se děj přesune na starý maják tak by se dala atmosféra přímo krájet. Seance se neskutečně povedla a závěr byl opravdu dechberoucí při kterém se bohužel rozloučíme s jednou postavou, ale mělo to opravdu sílu. Naprosto úžasná tečka na závěr tohoto čistě hororového dílu. Opravdová spokojenost je na místě. ()

Na tohle je příliš mladá (2019) (E07)

O něco slabší než předchozí díl, především ubylo atmosféry a přibylo trošku toho merického klišovitého strašeního, ale i tak skvělá podívaná. Jsem opravdu zvědavej co nás čeká ve finále, rozjeto to je slušně. ()

Úterý (2019) (E08)

Od finále jsem čekal trošku více, ale i přes to bylo super. Atmosférická podívaná s ohnivou šou v hrobě čarodějnice se zajímavým koncem, který přímo vybízí k pokračování. Spokojenost. ()