Hiteumaen

Když byl Kim Bong-jun malý, zemřeli mu při autonehodě rodiče a jeho umístili do sirotčince. Odtud ho vytáhl agent Cheon (Joon-ho Jeong) a vychoval z něj elitního zabijáka Národní zpravodajské služby. Jun (Sang-woo Kwon) však vždy miloval kreslení, proto se rozhodne od NZS odejít a předstírá svou smrt. O 15 let později má manželku (Woo-seul-hye Hwang), dceru, ale jeho webtoony nejsou populární. Proto mu dcera poradí, ať nakreslí svůj příběh. Když to v opilosti udělá, obrátí mu to život vzhůru nohama. (LangiJ)

warrenur

Dost marna "haluska", nie s prilis vtipnymi scenami. Myslel som, ze aspon komedialne prvky a gagy budu trefnejsie, ale tych bolo velmi poskromne. Na to, kolko znamych akcnych hercov tam hralo, som ocakaval napaditejsie spracovany scenar. Za mna sklamanie. Vztah dcerky-reperky a tatka na zaciatku bol podareny. ()

Rathalos

Juzna Korea sa fakt nema zaco hanbit,paradne spojenie dvoch filmovych zanrov,po akcnej stranke ziadna chyba,skvele suboje,ziadne sci-fi lietajuce kung-fu bitky a vtipnych situacii bolo tiez az az,ako komedia uplne v pohode,Sang-woo Kwon bol v urcitych momentoch fakt smiesny a podareny,do toho hrala vyborna hudba a niektori herci svoje role brali smrtelne vazne,vzili sa do nich az tak,ze som myslel,ci nedostanu infarkt,fakt pecka,oplati sa pozriet si to...:-) ()

EvilPhoEniX

Našlapaná Akční jízda z Jížní Koree! Hlavní hrdina je neúspěšný spisovatel komiksových knížek, ale když se jednoho večera pořádně ožere, tak napíše komiks o jeho životě jakožto profesionální Hitman a omylem se to dostane do světa. Nejen, že se stane slavný, ale půjdou po něm Gangsteři i agenti zároveň. Film je teda odlehčenějšího rázu a nechybí komediální prvky, které jsou však výborné ( scéna s mobilem v autě u mě vyvolala záchvat smíchu jak už dlouho nic) a velkým plusem je i samotná akce, především souboje, které patří k tomu nejlepšímu, co Jížní Korea natočila za posledních 5 let ( Fight na toaletě, utěk z policejní stanice či finále ve skladišti je highlight jak svině). Má to výborné tempo, hodně akce, fungující humor, zábavné postavy, ikonického záporáka i zajímavý příběh, co víc si přát. Kdyby byl film serióznější, tak se zde bavíme o potenciální kultovce, ale i tak je to pecka. Řval jsem, smál jsem se a pákrát byl i dojatý. Příběh****, Akce*****, Humor****, Násilí**, Zábavnost****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí****. 8/10. ()

FritoleXx

Zdejší hodnocení moc nechápu. Skvěle a zábavně natočená akce, která vždy v pravou chvíli přepne do absurdního a tak správně "jednoduchého" humoru. Herecky zvládnuté na jedničku, svým námětem pak neokoukané a tak nějak pro celou rodinu. Nevidím důvod, proč se v tom pitvat a nazývat zápletku nelogickou, když tvůrcům očividně šlo jen o tu absurditu či skoro až parodii. Nechci tvrdit, že jde o vrchol komedie, ale rozhodně jsem se nenudil. ()

Maximilianus

Nemám rád takýto ukričaný asijský humor, ktorý spočíva iba v rôznych grimasách a zvyšovaní hlasu. Takže po komediálnej stránke sa mi to nie len, že nepáčilo, ale ešte mi to aj vadilo. Akcia a súboje boli fajn, taktiež postavy boli sympatické a páčilo sa mi moderné prepojenie s mangou a hudba. 6,4/10- ()