Love 101

• Turecko Aşk 101
Turecko, (2020–2021), 12 h 12 min (Minutáž: 34–53 min)

Tvorcovia:

Meriç Acemi

Scenár:

Meriç Acemi

Kamera:

Vedat Özdemir

Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, Ece Yüksel, İpek Filiz Yazıcı, Müfit Kayacan, Fatih Al, Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil (viac)

Čtyři outsideři a příkladná studentka se snaží dát dohromady učitelku s basketbalovým trenérem. Nacházejí přátelství, lásku a odvahu být sami sebou. (Netflix)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (8)

Epizoda 1 (2021) (S02E01)

První polovina taková zbrklá. Ale pak se to srovná. Isik překvapila. Je jasné, že to Sinan, Eda, Kerem a Osman nenechají jen tak. Učitelský románek se jistě bude ještě řešit. ()

Epizoda 2 (2021) (S02E02)

Ta nová holka beztak skončí s Osmanem. Jak se to říká? Co se škádlívá.........Sinan nemá na růžích ustláno. Pere se s tím po svém. Slečna Burcuová se snaží napravit napáchané škody. Po delší odmlce máme příležitost nakouknout do budoucnosti. Kdo je ten tajemný pán? ()

Epizoda 3 (2021) (S02E03)

Miska s ořechy byla moc hezkým gestem. Přesto se mi k sobě Elif a Osman nehodí. Kemal mate ve všech směrech. Nikdy netuším, co ten chlap udělá. Parta si uvědomuje, že je čas vážně přemýšlet nad budoucností. Ve sborovně by se hutná atmosféra dala krájet. Kerem svým rozhodnutím zaskočil. Zde mi přišlo, že se epizoda zaobírá postavami jako takovými. Každého si aspoň na chvíli vezme na paškál. ()

Epizoda 4 (2021) (S02E04)

Slabší epizoda s několika světlými body. Dost se to vleklo...parta řeší různé peripetie - ať už každý za sebe, nebo za skupinu. Slečna Burcuová se rozhodne k odvážnému kroku (bylo načase). Elif mi tam pořád nepasuje....a tady mi lezla krkem i Işik. ()

Epizoda 5 (2021) (S02E05)

Kam se ztrácí ta svižnost? Přiznám se, že jsem musela přetáčet. Ale nevypadá to, že bych přišla o něco důležitého. Jsem zvědavá jak to dopadne s Edou a co Sinan. Situace s Keremem....moc unáhlená. ()

Epizoda 6 (2021) (S02E06)

Elif a Osman. Jak nečekané. Ztracené tempo se stále nehlásí. ()

Epizoda 7 (2021) (S02E07)

Osman vyměnil oříšky za ...klikvu? 😶 Eda se učí na zkoušky. Işik a Sinan rovněž studují a dávají dohromady svůj (rozpadlý) vztah. Parta se pokouší načapat ředitele při něčem nelegálním, aby se jejich kamarádka mohla vrátit do školy a taky se opět podíváme do budoucnosti. Takový hořko-sladký díl. Nevím, jestli ty Neckdetovy scény stejně jako on sám mají působit až tak směšně....Jestli je to záměr, pak v pořádku. Kemal a celá ta situace se dala předvídat. ()

Epizoda 8 (2021) (S02E08)

Závěr moc povedený. To jakým způsobem o sebe ty lidé pečovali, ač měli za to, jak jsou si navzájem toxičtí a neměli by se přátelit. Viz scéna s učením (Osman/Kerem/Eda). Hezké. Nakonec i Isik a Sinan. Nahlédli jsme více do budoucnosti...všechno do sebe tak hezky zapadlo. Jen co mi hlava nepobrala...neodehrával se seriál v roce 1998? Ten mobil, kterým v závěru volal Osman, se mi zdál až moc moderní. Jinak seriálu nemám co vytknout. Další série už ne. Stačilo tady těch několik, kdy se vařilo z vody. ()