Po tom, čo malým mestečkom Miles County otriasla séria vrážd, ktorú mal na vine klaun menom Art, sa komunita snaží zabudnúť na tohto vraha. S príchodom Halloweenu sa však hororoví nadšenci začínajú prezliekať do jeho kostýmov a on sa stane miestnou legendou. A to nie je všetko. Art začne čoskoro v mestečku opäť úradovať a obetí bude tento rok ešte viac. (Marceloo)

drkaldj

Ta malá holka co byla v té prádelně (a několika dalších scénkách) byla víc děsivá jak klaun sám (proč jsou malý holky v hororech tak děsivý? Viz třeba Kruh). Moc se tady nesází na lekačky nebo atmosféru. Zato krve je tady dost, včetně pár menších bizarností. Opět obrovská škoda že zde není nic vysvětleno ohledně art klauna a tak je vlastně špatný jen protože proto. Film tak nemá takovou váhu. Pochválit rozhodně můžu efekty, práce s kamerou taky není nejhorší. ()

Krocan505

První díl mě i docela bavil ale tohle, nedává to prostě smysl všichni se tam chovají jak úplná npcéčka ale co nadělám. Ale co musím uznat že na malý rozpočet dobré záběry a hudba to se o příběhu už říct nedá... ()

Tom84

Dlho som sa chystal na tento film a musím povedať, že Clown Art je späť ako aj v jednotke úžasne zahraný a strašidelný. Zimomriavky boli, napätie tiež, nechutné a krvavé scénky veľmi dobré aj keď niekde prehnané ale tak od tohto filmu sa to dalo čakať a dalo mu to tú správnu šťavu. Mínus filmu je jeho celková dĺžka, na B-čkový film s klaunom v hlavnej úlohe je film zdĺhavý tak ako aj koniec, ktorý nemal konca a bol až nudný v niektorých scénach. ()

FortyReview

Asi lepší story jak první díl, ale z hororu jsem necítil nic. Pouze pomyšlení na to jak scénárista určitě to má s hlavou v pořádku, když vymýšlí takové kokotiny. ()