Malý podvodník Franklin Hatchett (Chris Tucker) si zarába na živobytie predajom lístkov na čiernom trhu. Keď ho však nie práve najúspešnejší televízny reportér James Russell (Charlie Sheen) zradí polícii, pretože jedno z jeho interview vôbec nedopadlo podľa jeho predstáv, Franklin skončí vo väzení! Pri prevoze väzňov do príslušnej väznice, počas ktorého je Franklin pripútaný k nebezpečnému pašerákovi Raymondovi Villardovi (Gérard Ismaël) však dôjde k prepadu väzenského transportéru – Villardovi ľudia sa ho totiž rozhodli vyslobodiť! Nuž a spolu s ním sa na slobodu „nedobrovoľne“ dostane i Franklin... (TV Dajto)

mysiak

Hláškami našlapaná akčná komédia so skvelým Charlie Sheenom a ešte lepšim Chrisom Tuckerom...a aj herci vo vedľajších rolách nesklamali...vyinkajúca buddy komédia ()

Martin741

Otvorene pisem, ze herca ako Chris Tucker neznasam. nema komedialny talent a serie sa tam, kam nepatri, a na co nema. A rezia Brett ratnera je len rutina. 51 % ()

DJ Rocco iNc

Komédia je to dobrá, ale mne tam nejako nepasoval Charlie Sheen. Pripadal mi ako trápny reportérko. Najlepšie mu sadne rola hudobného skladateľa v najlepšom seriály sveta. Inak, Franklinova manželka je celkom kus. ()

JohnSmith

Tucker není zrovna můj oblíbenec, ale Sheena mám celkem v oblibě. Proto mě ani moc nebrala Tuckerova komika, i když jsem se párkrát docela zasmál. K akční komedii patří samozřejmě akce, která je ale tak příšerná a amatérská, že se mi to ani nechtělo věřit. Ratner zřejmě neměl s akcí zkušenosti, což nebránilo tomu, aby si produkce sehnala druhého režiséra jen pro akci. Bylo by to mnohem lepší. ()

Ravi

Chris Tucker je šašek, jehož vtip mi je úplně cizí, spousta praštěných keců, ale k čemu? K ničemu. Nezajímavý děj doprovázený záporáky jako vystřiženými ze segalovek a k tomu zdarma porce jednoduchého humoru založeného na neustálém vrstvení hlášek. To, že ze sebe herec udělá úplného blbce neznamená, že se musí člověk válet smíchy. 20% = 1/5 ()

herr_carter

Chris Tucker je takovým podobným zjevem jako například Kevin Hart - oba dva v rámci svého pitvoření dokáží udělat z podprůměrné komedie celkem vtipnou záležitost, u téhle jsem se chvilkama fakt smál. Všiml jsem si, že Tucker (například i v Křižovatce smrti) používá ve svých filmech stejný oslavný taneček, zřejmě si jej nechal patentovat.................moje hodnocení = 6 z 10. ()

jondoe

Dalsia nostalgicka bomba a spomienka na podarenu dvojicu v podani Chrisa Tuckera a Chrlieho Sheena. Chris je velky sef a da sa povedat, ze z tych styroch hviezdiciek patria jemu tri. Tie jeho hlasky a ukecanost mne proste vyhovuje a dokaze ma skvele pobavit. Akcia vyborna, vtipky podarene a mala uloha Paula Sorvina ma tiez velmi potesila. Po case to na kvalite sice trosku straca, ale aj tak sa z mojho pohladu jedna avelmi podarenu akcnu komediu. Skoda, ze Tucker nenataca viac filmov. ()

wosho

Mizerný a totálně předvídatelnáscénář, jemuž originalita je cizí jméno. Ale na druhou stranu je rychle a svižně natočen, tak díky i příjemné stopáži nenudí. A Tucker tehdy byl ještě vtipný a nerozmazlený negr:-) Celkově se jedná o příjemnou akční komedii, která má k dokonalosti hodně daleko, ale zase nenudí. ()

aLPaC

Tucker se snaží být novým Murphym, ale na to zkrátka nemá. Navíc už mě poslední dobou postavy uječených černochů neskutečně vadí. ()

kailik

Tenhle film jsem si mohl pustit klidne 3x za sebou a vubec mi to nevadilo. V hlave mi asi na vzdy zustanou sceny s genialnim Tuckerem, takhle brutalne sem se nasmal jen u par komedii. ()

helloween93

Méně známá buddy komedie o diamantech s ukecanym a otravnym Chrisem Tuckerem a kariéristou Sheenem. Chytré bylo angažovat Paula Sorvina do role Sheenového budoucího tchána. Asi poslední film se Sheenem v hlavní roli, co stojí za shlédnutí. 3* ()