Michal (Piotr P. Gołębiowski) má osobný život mizerný, rovnako i finančnú situáciu. Avšak po tom, ako náhodou stretne svojho bývalého kamoša z vyšky, sa veci, zdá sa, rozhýbu konečne tým správnym smerom. Na jeho doporučenie sa Michal stáva členom malého tímu firmy, ktorá sa zaoberá medzinárodnými prevodmi miliónových čiastok. Po tom, ako však Michal objaví podvod v transakcii, život sa mu prevráti naruby. (sochoking)

sochoking

Thriller so slušnou atmosférou z prostredia jednej firmy, ktorá sa zaoberá milionovými transakciami a na ich úspechu potom záleží i patričné finančné ohodnotenie jednotlivého člena tímu, do ktorého sa dostal i hlavný hrdina. Problém nastáva v momente, ked hlavný hrdina odhalí podvodné praktiky, čo jemu samotnému nie je po srsti, pretože má pevné zásady, ktorými sa v živote riadi. Výborne zahraté, nasnímané šikovnou kamerou a podfarbené veľmi dobrou muzikou, aká sa používala hlavne v klasických thrilleroch na začiatku 90. rokoch. Len zaboha som nepochopil jednu vec... V Polsku je veľa mladých, talentovaných a sympaticky vyzerajúcich hercov, ale režisér, scenárista a producent v jednej osobe obsadí do hlavnej role seba so svojim chsichtom opilca, alebo kohosi, kto minimálne tri dni nespal! 65% ()