Žádné líbání. Žádný pasivní anální sex. Pro Waseema (Renato Schuch) jsou pravidla jasná: pokud si nechá od Larse (Nikolaus Benda) zaplatit za sex, bude probíhat pouze tak, aby se to svým způsobem sladilo s jeho heterosexualitou. Na jedné straně uprchlík ze Sýrie žijící v útulku, na druhé straně bohatý Němec s podkrovním bytem. Kontrast by nemohl být větší, a přesto jsou oba muži spojeni hlubším zájmem o toho druhého. Jejich vztah je charakterizován souhrou dominance nad sebou a touhou po blízkosti. Vzájemný boj o moc postupně odhaluje neschopnost skrývat své touhy a udržet pečlivě konstruované fasády. (Gaytitulky.info)

Stanislaus

Label Me je příběhem dvou mužů, kteří se nemohli lišit víc, a přece k sobě nějakým způsobem našli cestu. I když má film silný námět a nejednu syrovou scénu, nedostal se mi tolik pod kůži, jak bych u podobného kousku očekával, což je škoda. Se samotným závěrem filmu jsem však byl spokojený. ()

easaque

+2* artově zpracovaný hodinový gay film pro gaye. Ostatním nic neřekne a ve své podstatě ani mě nic nedal. Musím však vyzdvihnout práci s herci i kameru, i když je to celé tááák utahané. Příběhy o zakomplexovaných a nevyrovnaných týpcích mě už nudí a jsou všechny na jedno brdo. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

jiri.twist

Velmi zdařilý film mladého režiséra, příběh solidně, nadprůměrně zahraný, upoutalo mě to od začátku až do konce. Vůbec mi nevadí námět bohatšího Němce a utečence z Alleppa a i já se budu těšit na další dílka K.Kreusera ... 9998 ()