Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (Netflix)

Recenzie používateľa Slartibarkfast k tomuto seriálu (2)

Jiný život (2019)

Dokoukána první série. Čekal jsem nějaký zábavný sci-fi seriál, u kterého bych si chrochtal. Nečekal jsem nic světoborného, šlo mi jen o ten nekonečný vesmír a co vše je zde možné. Naneštěstí jsem dostal jen kýbl hoven, poletující vesmírem. Zdá se mi to, nebo už dnes do každého seriálu nacpou všechny možné rasy a minimálně dva z pěti jsou buzeranti? Je to odraz dnešní společnosti? Nevím proč, ale všechny postavy v seriálu mne neskutečně sraly a ve výsledku i scénář, který se ubíral zcela šíleným směrem. Když nebudu vnímat veškeré chyby, dehonestující vědecké práce po celém světě, zbude mi tu parta rozhádaných idiotů, kterým snad tu smrt i přejete. To celé podkresluje dost nevkusný hudební průjem, ze kterého je vám místy až na zvracení, protože je to jako osolená technopárty na předzahrádce domova důchodců. Nic k sobě nepasuje a vše mne odrazuje od toho, abych se těšil na další řadu. Fujtajxl! 30% ()