D-Day

• USA D-Day: Battle of Omaha Beach (viac)

Elitní skupina amerických vojáků dostane rozkaz, aby vyřadila řadu německých kulometných hnízd. Vojáci se ocitají na nepřátelském území, bez znalosti místa a schopnosti se dorozumět. (sator)

Honzek odpad!

Mno tak to byla úžasná podívaná. Vůbec nevím proč se to vlastně jmenuje D-Day, mohlo se to jmenovat prostě "Just another stupid war movie" a byl by klid - člověk by alespoň věděl co čekat. Parta vojáků kterým nevěříte vůbec nic už jen díky vzhledu se vydají konat velmi důležitou misi a u toho sakra špatně hrají. Celý film stál podle mě tak dva tisíce dolarů, kdy každý dostal stováka a zbytek se dal člověku co pro to dělal "triky" a jelikož potřebovali toho nejlevnějšího tak to podle toho vypadá. Jediný co to trošku vytahuje ze sraček je, že se kameramanovi občas podařil hezký záběr. Jako komedie to posloužilo dobře, jako válečný film už moc ne. Pokud to půjde, vyhněte se tomu. A to jsem si myslel že novej DOOM je hroznej, už si to nemyslím :) ()

Lobotomas

Příšerné vizuální efekty a celkem nepřesvědčivé "herecké" výkony. Na druhou stranu to nemá 2,5 hodiny a i když "děj" je přímočarý, bez jakýchkoliv překvapení či zajímavostí, tak jsem se nenudil a vcelku i bavil. Zajímal by mě rozpočet. ()

sator

Elitní skupina amerických vojáků dostane rozkaz, aby vyřadila řadu německých kulometných hnízd, ocitají se ne nepřátelském území, bez znalosti místa a schopnosti se dorozumět. ()

SeBig

Scénář otřesný, zpracování žádná snaha a kostýmy aspon byly ok. Herecké výkony bez komentáře. Zbytečnost. Na Asylum ještě "normální". ()