Rodinný sraz

• USA Family Reunion
USA, (2019–2022), 20 h 31 min (Minutáž: 24–34 min)

Tvorcovia:

Meg DeLoatch

Kamera:

John Simmons

Hudba:

Wendell Hanes

Anthony Alabi, Loretta Devine, Talia Jackson, Jordyn Raya James, Tia Mowry-Hardrict, Isaiah Russell-Bailey, Cameron J. Wright, Camaron Engels, Luke Eisner (viac)

Když se McKellanovi přestěhují ze Seattlu do maloměsta v Georgii, je jejich životní styl konfrontován jižanským způsobem života a konzervativními prarodiči. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (50)

Pamatujete, do jakého zmatku se narodil Skye? (2022) (S05E01)

Tak tu máme pátou řadu. Zmizel nám Shaka (asi dostal lepší roli) a přibyl prcek Skye. Poučení o preeklampsii si můžeme odškrtnout... no... jedeme dál. 2,5* ()

Pamatujete si na pochod přes kampus? (2022) (S05E03)

Nevím... předchozí řady byly podobný, ale v této páté je to moralizování už tak neskrývaný, že to člověka kapku zaráží. ()

Pamatujete na královnu plesu? (2022) (S05E04)

Jasně, choďte na prohlídky. Důležitá epizoda, která ale zároveň křičí, jak povrchní tento rodinný seriál je a že vlastně nemá větší ambice. Což není špatně. Ach jo. Co bych dala za to, kdybychom tenkrát řešili dilema plínky nebo smrt. U mého táty to byla jen ta druhá možnost. Choďte na prohlídky. ()

Pamatujete, jak Elvis rozbil Ježíše? (2022) (S05E05)

,,Vy jste nám rozbili Ježíše? Rozbili jste Ježíše?! Rozbili nám nemluvňátko! Rozbili Ježíška!" Btw. Elvis se pěkně vytáhl. ()

Pamatujete, jak o to Mazzi málem přišel? (2022) (S05E07)

,,Představuji vám Moze McKellana a...?" - ,,Moje máma!" // ,,Nemůžu uvěřit,  že je s někým jiným. " - ,,Já zas nemůžu uvěřit, že se zapomněla oblíct." ()

Pamatujete, jak si Jade zkusila, jaké to je být M’dear? (2022) (S05E08)

Klasická výměna těl a já jsem prostě zklamaná. Protože je to nejen velmi neoriginální, ale přišlo mi to i odflaklý. Loretta Devine byla prostě pořád M'Dear... tam ani nebyla snaha být někým jiným a její herecká kolegyně to měla podobně. ()

Pamatujete si na nový začátek? (2022) (S05E10)

Konec, který vlastně kopíruje začátek. Vnímám to jako uzavření a že další série už nebude. Ale kdo ví. ()