Rodinný sraz

• USA Family Reunion
USA, (2019–2022), 20 h 31 min (Minutáž: 24–34 min)

Tvorcovia:

Meg DeLoatch

Kamera:

John Simmons

Hudba:

Wendell Hanes

Anthony Alabi, Loretta Devine, Talia Jackson, Jordyn Raya James, Tia Mowry-Hardrict, Isaiah Russell-Bailey, Cameron J. Wright, Camaron Engels, Luke Eisner (viac)

Když se McKellanovi přestěhují ze Seattlu do maloměsta v Georgii, je jejich životní styl konfrontován jižanským způsobem života a konzervativními prarodiči. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (50)

Vzpomínáte, jak skončil večírek? (2020) (S02E09)

Shake už pár dílů ukazuje svou zlou stránku osobnosti. A slavnostně přebírá žezlo nejnesympatičtějšího člena rodiny po Jade. ()

Série 3 (2021) (S03)

Třetí ráda mi vychází hodnocením lépe než první dvě. A to hlavně díky první půlce. Tak uvidíme, co (zatím?) poslední čtvrtá. ()

Pamatujete na Mazziho první lásku? (2021) (S03E01)

Mazzi nám povyrostl, zhrubl mu hlas a zapalují se mi lýtka. Vyústění linky s učitelkou mě pobavilo. A navíc měla krásnej hlas! ()

Pamatujete, jak Shaka vyráběl robota? (2021) (S03E06)

Už zhruba od druhé řady si říkám, že to Coco sluší víc a víc. Tady mě hodně pobavila procházka M'Dear do obchodu s matracemi. ()

Pamatujete, jak si Cocoa našla novou vášeň? (2021) (S03E08)

Závěrečný díl mi přišel slabší. Čekala jsem zase nějaký "šok", který se začátkem další epizody vyšumí s pár pronesenýma poznámkama do prázdná. ()

Série 4 (2021) (S04)

Čtvrtá série má hned tři tématické díly a to je za mě super,  protože to já ráda. Uvidíme co nám přinese pátá série,  pokud bude. ()

Remember When M'Dear Stole the Show? (2021) (S04E02)

Prvně jsem si myslela, že s tímhle tématem budou spojovat Mazziho, pak když bylo jasný,  že ne, jsem si říkala,  že to vlastně ani řešit nebudou. A je to tu. A vlastně mě překvapilo, že u M'Dear nebyl problém, když bílej kluk v rodině evidentně byl. ()

Remember When Jade Thought She Was Grown? (2021) (S04E03)

Potom, co jsem podle názvů epizod viděla, že ve čtvrté řadě bude Halloween a Valentýn, což jsou dva tematické díly ze sedmi, jsem v ten vánoční moc nedoufala. A ejhle! Já vánoční díly můžu, takže mi to udělalo radost. A i když jsem spíš na klasiku a tyhle fantas díly nejsou zrovna můj šálek čaje, tak se mi to i tak celkem líbilo. A varování pro ty, kteří se cítí pohoršeni, nebo se můžou smíchy potrhat, že Netflix odškrtává v tabulce - tady si odškrtl queer lidi. Je to vlastně geniální, protože to by se jinak do Georgie pasovalo horko těžko a dědu McKellana by asi trefil šlak! ()

Remember the Story M’Dear Hates to Tell? (2021) (S04E04)

Člověk má pocit, že rasová segregace (v Americe) je za námi už nějaký to století. A pak M'Dear připomene, že zase tak dávno to nebylo. Rosa Parksová odmítla pustit na své místo v autobusu bělocha v roce 1955, Martin Luther King, který bojoval za práva černých, přednesl I have a dream v roce 63. To už byli naživu moji rodiče. Poslední (oficiální) lynč kvůli barvě pleti byl v roce 1979. Ne, není to zas tak dávno. ()

Remember My Funny Valentine? (2021) (S04E05)

Zatím první díl bez M'Dear a helemese... on to ten zbytek osazenstva utáhne. A Daniel jde do sebe. ()

Remember M'Dear's Roast? (2021) (S04E07)

Poslední díl. M'Dear smutná a kousavá. Závěrečné překvápko je už tak vyčpělá záležitost, že pro mě jako pro diváka nepřináší žádný efekt. Škoda. ()

Série 5 (2022) (S05)

Pátá série si jela tak nějak v průměru a moralizovala až běda. Nevzpomínám si, že by v předchozích sériích tak tlačili na pilu, ale kdo ví. ()