Posádka lodi Cerritos nečekaně stráví den na stanici Deep Space Nine. (Prime Video)

cyphercz

Místní nadšení z této epizody rozhodně nesdílím, jako bylo fajn se vrátit na DS9 a uvidět trochu naspeedovanou verzi Kiry a Quarka (protože Lower Decks prostě nedokáží mít klidné a rozvážné postavy, asi by to nebylo dost vtipné pro náctileté publikum) a i zápletka kolem Karemmanů celkem ušla, co však díl v mých očích těžce potápí je ona puberťácká seance o svíčkách Mariner a ostatních BFFs. Říkal jsem si, jestli se skutečně dívám na Star Trek či snad na nějaký díl seriálu pro 15 leté puberťačky, opravdu, kdo je cílovkou této show?? Na wikipedii stojí, že se jedná o tzv. "adult animated" seriál, čili bych měl být cílovou skupinou já, jakožto dospělý člověk, ale to si pak tvůrci vážně myslí, že mě osloví tahle dívčí párty?? Kolik že to má být Mariner let, 15, nebo 25?? Z mého hlediska zatím nejslabší epizoda 3. řady, 50% ()

PKD

Splněný sen pro fandy DS9. A noční můra pro odpůrce. Toto jest totiž regulérní DS9 díl s příměsí LD. Kira a Quark jsou zpět a s nimi i Karemmanci a naprosto famózní Terok Nor. Tohle dostati v hrané 45min. tak se zblázním. Special quest star, Orionec (poněkud křiklavý) Mesk v uniformě flotily. ()