Zběhlý praporčík Hvězdné flotily se snaží najít cestu k vykoupení. (Prime Video)

cyphercz

Než jsem začal s třetí řadou, tak jsem věděl, že tenhle díl je tak trochu jiný od zbytku seriálu a z hodnocení jsem viděl, že ho zdejší diváci moc nepřijali, pak jsem ještě v Galerii viděl ony "ptakolidi" a říkal si co to bude za blbost, ale nyní po shlédnutí musím říct, že to nebylo vůbec špatné! Líbí se mi tahle odbočka od hlavních postav a průzkum toho co bylo po finále první řady z pohledu vedlejší postavy - celá úvodní sekvence ve vesmíru pro mě byla naprosto geniální. Následný děj na planetě ptakolidí pak nebyl vůbec zlý, ani románek mezi exokompem a ptakočlověkem mě nijak nepohoršoval, co však dle mého epizodu sráží je uspěchaný konec, kdy během snad minuty máme z dobročinné exokompky totální psychopatku a magora. Problém vidím ve stopáži, kdy prostě tvůrci chtěli odvyprávět příběh, ale potřebovali by na to 45 minut, které holt nemají, takže to celé rozuzlení působí až moc nahečmaně a uspěchaně... Ale i tak zajímavý díl a 75% ()