Iggy

Poměrně slabá groteska se Zasu Pittsovou a Thelmou Toddovou. Dvě kamarádky se na začátku vrací úplně vyřízené z Coney Islandu, kam je kdoví proč berou v sobotu za zábavou všichni nápadníci. Následující ráno je jeden sympatický muž v autě omylem celé zacáká blátem a následně vezme do krejčovství (kterému šéfuje dost zženštilý a komický krejčí) a zaplatí jim nové šaty. Nakonec je v sobotu ještě s přítelem jako překvapení pozve na „chytré a originální místo“, což je pochopitelně Coney Island. Následuje série gagů na různých pouťových atrakcích (obsluhu střelnice si zahrál Charley Hall, častý zavilý protivník Laurela a Hardyho), z nichž jsou obě kamarádky pořádně znuděné, protože už je všechny znají nazpaměť. Příští sobotu tráví radši doma, protože Coney Islandu mají až po krk, když tu u dveří nezazvoní nikdo jiný než šviháci Laurel a Hardy a hádejte, kam je pozvou! ()

Pitryx

Tak z hlediska L a H filmů jednoznačně odpad, protože se tu objeví jen na konci na několik sekund. Z hlediska celého filmu se to dalo. Tedy, přesně, stál za houby, ale mne celkem bavilo koukat na ty atrakce. Takže tak no. ()