Star Trek

• USA Star Trek (viac)

V tomhle animovaném seriálu nadabovaném herci z původního Star Treku míří hvězdná loď Enterprise za novými dobrodružstvími. (Netflix)

Recenzie používateľa PKD k tomuto seriálu (23)

Mor (1974) (S02E04)

Parádní záležitost. Z toho bych já osobně udělal celý film. ()

Zhoubnější než hadí jed (1974) (S02E05)

Další odhalení alá TOS o pozemských božstvech. Tentokráte jde o Kukulkána, Mayů a Aztéků. Special quest star Velký Medvěd, 1.indián (tedy dáááávno před nějakým Čekotejem) ve ST a kterého později dali hraného i do ST New Voyages aka Phase II. ()

V opačném čase (1974) (S02E06)

´All Our Yesterdays´ II. 1. a poslední skutečné objevení se Roberta Aprila, uplně toho nejprvnějšího kpt. Enterprise. Si musíte tedy uvědomiti, že Kirk dostal v TOSce již 16 let starou šunku.:))) A jelikož se zde tímto komentem a dílem musím s STTAS rozloučiti, tak jen dodám, že tento tv s. vyplodil jedny ze dvou nejzajímavějších postav ve ST vůbec...Arex (Edoňan či Edosian, jak chcete) a sexy kočku (doslova) M´Res (Caitian). Arex se mimo tento tv s. objevil v perfektní CGI formě jak jinak než v ST Phase II. Konkrétně minidíl...´Going Boldly´. Stojí to za to, ho viděti ´´naživo´´. Škoda, že nedošlo v některém z dílů i na jeho srstnatou kolegyni.:( A pokud vám to nestačí, je zde neskutečný Curt Danhauser s jeho regulérní TASkou, kterou dělá celou sám, včetně hlasů postav. Klobouk sakra dolů! K mání na jutub. Pozn. scénáristu k tomuto dílu inspiroval román P.K.Dicka, Counter Clock World. Česky jako Když Mrtví Mládnou. Waw. ()