Gösta

Gösta (Vilhelm Blomgren) je osmadvacetiletý dětský psycholog, který získá svou první práci v malém městě na venkově. Přestěhuje se ze Stockholmu a pronajme si chatu uprostřed lesů. Gösta chce být tím nejhodnějším člověkem na světě a pomáhat každému, koho potká. Někdy to jde dobře, jindy ne... (HBO Europe)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (8)

Gösta (2019)

Uf, to jsem si oddechl, Gösto. Budeš mi chybět, chlape. A vám ostatním tam do Švédska: udělali jste to výborně. Naprosto nekompromisně, stroze, všem se tím nemůžete zavděčit, ale u mě to padlo na úrodnou půdu. Díky moc ()

Fåglar sjunger överallt (2019) (E02)

Je to smutný, jak s ním všichni vořou. Prosil bych happy end, jinak budu z téhle jemné komiky pořádně přešlej. ()

Sopor (2019) (E03)

Ty vole, Gösto, je mi z Tebe fakt smutno. Ty jsi největší seriálovej nešťastník všech dob. ()

Viet Cong, 1862 (2019) (E04)

Sága není jediná, kdo by si to chtěl hodit. To je fakt šílený. Můžu tě kopnout do prdele, Gösto, aby ses probral..? ()

Två idioter (2019) (E05)

Konečně díl, kdy nemám pocit, že se Gösta na konci zákonitě musí houpat pověšenej na provaze. ()

Surprise (2019) (E06)

Na Göstovi by se dalo štípat dříví a lidi kolem něj se v té činnosti ani na chvíli nezastaví. Chlapče, chlapče… ()

Ett ansikte som ruttnat (2019) (E07)

Že by se blýskalo na lepší časy? Mně se sedmým dílem určitě a Göstovi..? ()