Detektiv ze Seattlu se svou krásnou ženou Jessicou odjíždí z města do klidu a pohody venkova. Výlet do přírody se ale promění v noční můru. Jeho žena je v lese napadena a po cestě do nemocnice poznává násilníka. Daniel se neovládne, vrhne se na něj a za několik okamžiků je muž mrtvý. Jenže jde o syna šerifa ... (oficiálny text distribútora)

Guzo

V rámci televizních filmů se jedná o nadprůměrný thriller, na který jsem se s chutí podíval až do konce. Sice mi hlavní hrdina nebyl zrovna dvakrát sympatický, ale ta krátká stopáž ho zachránila, takhle to bylo tak akorát. ()

Likan7

Tak nějak nevim co k tomuhle filmu říct. Nuda od začátku do konce. Bez nápadu, zvratu, akce, myšlenky, lepšího scénáře. ()

curfew77

Naprosto sterilní záležitost, v níž nejzákladnější hereckou abecedu zvládá jen James Caan. Scénář nestojí za řeč, přemýšlet budete jen nad tím, zda je nudnější totálně bezcharismatický představitel hlavního hrdiny nebo příznačně nicneříkající název. 20 %. ()

JP84

Naprosto nudný film,který jsem dokoukal snad až napotřetí.Bez nápadu,bez napětí,bez herectví.Zato plný nezvládnutých dějových zvratů,s unilým scénářem a Jamesem Caanem,který ze sebe moc nevydal. ()

Saxos

Za 15 let od vzniku i TV filmu doba pokročila. V současnesti slabsí průměr, maximálně pro odpočinkové sledování v rámci úklidu obývacího pokoje. ()