Když Samson oznámí další zastávku, napadne Lila jeho autoritu. Stumpy s Ritou se obávají příchodu temných dnů. Libby naléhá na Jonese, aby prozradil kočovné společnosti své tajemství. Justin křtí své nové ovečky, objeví se však znenadání nová tragédie. Ben se přihlásí jako dobrovolník ke skládání dříví na otop. Sofie spatří tvář ze své minulosti. Iris má radost, že může sponzorovat trochu zábavy, a Justin se zalekne vývoje v táboře přistěhovalců. (HBO Europe)

honajz2

Před New Canaanem se odehrálo skutečně hodně. Konečně se střetávají všechny postavy, neustále vycházejí najevo zajímavější věci, k zajímavým zvratům dochází taky pořád (a všechny v souvislosti s dějem dávají smysl), Ben je už jen pár metrů od Justina a v Carnivalu se konečně všichni dozví, co je Ben zač. A taky jak je to s Managementem, ale Ben je přednější. Velké finále může tedy započít... Za mě úžasná epizoda. 5* ()

warrenur

Trosku zbytocne napinajuci diel so Sophie-inym vajatanie. Zrejme vsak ku koncu pochopila. Konecne sa blizi zaver. Mysterium ako take pominulo davnejsie. Zhruba v dobe, ked sme pochopili, kto a ako je to s "menezmentom". Uz len dojazdova linia..ten drobny prevrat u cirkusantov s naslednym Jonesyho usmernenim bol len mierne spestrenie. ()