Stroud se vydává naplnit své poslání. Ben vyhledá bývalého spolupracovníka Scuddera zvaného otec Kerrigan. Justin a Iris uvítají doma novou krásnou služku. Samson hrozí, že nahradí Stumpyho. Sofie hledá útěchu v manuální práci a Justin se znovu vydá na noční návštěvu do Čínské čtvrti. (HBO Europe)

honajz2

První polovina naprosto skvělá, ale v té druhé to celé spadne dolů a ani tu silnou atmosféru, co měla první polovina, to bohužel nemá. Každopádně, nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že druhá série bude víc dějová, tak jsem zvědavý, co mě čeká dál... 4* ()

warrenur

Hm, zvlastna chvilka s menezmentom a liecitelova ponuka ma trochu zmiatla. "Knazova" linia a jeho "babka" hladajuca Scuddera mi pride az prilis pritiahnuta za vlasy, kedze "knaz" doteraz take schopnosti nevykazoval, totiz podprahove "voodoo"....haluz. Avsak hadia zena a jej vizia este trosku udrziavaju to mysterium. Nie vsak dostatocne. ()

PaTeXx

O stupínek lepší epizoda z několika důvodů. Děj se nějak nenatahoval (nemluvilo se o přebytečných sračkách), díl bavil (minimum Justina), a konečně jsme se dočkali pořádného závěru (navíc s asijskýma ceckama). Za mě dobrý. ()