SpongeBob v šortkách

• Slovensko SpongeBob v nohaviciach (viac)
USA, (1999–2024), 123 h 6 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Ralph Kaechele

Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Clancy Brown, Carlos Alazraqui, Ernest Borgnine, Dee Bradley Baker, Carolyn Lawrence, John Rhys-Davies (viac)

SpongeBob je dobrosrdečná, optimistická a bezstarostná morská huba, ktorá žije na dne oceánu. Priatelí sa s hviezdicou Patrickom, Sépiákom, majiteľom reštaurácie, pánom Krabsom, a ďalšími podmorskými obyvateľmi, s ktorými prežíva bláznivé a niekedy aj nezmyselné dobrodružstvá. SpongeBob obýva dvojpodlažný ananás v podmorskom meste Zátišie Bikín, niekoľko metrov pod koralovým ostrovom Bikini. Namiesto toho, aby svoje každodenné problémy riešil pokojne a logicky, SpongeBob pristupuje k životu veľmi svojráznym a neobvyklým spôsobom. Či už hľadá najlepšiu špachtľu, ktorá by zdokonalila jeho techniku ​​obracania burgerov v reštaurácii pána Krabsa, alebo sa len poneviera so svojím najlepším kamarátom, láskavou hviezdicou Patrickom, jeho dobré úmysly a prekypujúce nadšenie väčšinou spôsobujú len samé katastrofy a obracajú podmorský život naruby. (TV JOJ)

MrD

Jste připraveni děti? No tak jste připraveni?? Kdo to žije v ananasu na mořském dně? /: Boban v kalhotách :/ Je savý, žlutý a porézní. /: Boban v kalhotách :/ Chceš-li si užít námořních nesmyslů, /: Boban v kalhotách :/ Plácni sebou na gauč jako ryba! /: Boban v kalhotách :/ Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Boban v kalhotách, Bobán... v kal-hotáách. ()

Werewolf2

Ja vim, ze to je pro spis pro deti, ale ty neuveritelne necekane scenky, vyborny dabing a totalne ulitle postavicky nemaji v prastenosti snad konkurenci. ()

je-za

Seriál, který jsem začala sledovat kvůli dětem, teď ho sledují děti kvůli mně. Odpočinková zábava s úža houbou a nezapomenutelnou hvězdicí. Super :)) ()

ghoston

Zábavné, vtipné, originální i poučné. Prostě doporučuji všem, bez rozdílu věku. Já jsem si původně myslel, že to je další americký ujetý postmoderní komics. Ano je, ale v tom dobrém slova smyslu. ()

Kletus

Pěkná dávka infantilního humoru, ale pokud dokážete brát vše s nadsázkou tak vás to určitě pobaví. Výborná odreagovačka!!! 8/10 ()

Palizer

Absolútne zábavná show, najlepšie v Angličtine, ale aj nemčina je v pohode. Občas uletené, veľmi zábavne, niekedy doslova humusáčina, ako napríklad Patrikové zuby. V každej časti nájdete niečo odporné, nelogické, ale vždy sranda a to je podstata tohoto seriálu. ()

stenrik

Super, super, prostě super! Optimista Spongebob, blbec Patrick, bručoun Sépiák, skrblík Krabs, zákeřňák Plankton, silná Sandy-co víc si přát. ()

Hannynko

Pre mňa jeden s top detských seriálov (samozrejme treba pozerať v angličtine inak je to oničom) Spongebob + hlúpy Patrick + večne mrzutý Squidward sú dokonalá trojka :) samozrejme každá s postáv má niečo do seba a keď to teraz občas pozerám keď sa chcem odreagovať cítim nostalgiu a spomínam na časy keď som bol malý a pozerával to s bratrancom :) ani som nemusel vedieť dobre po anglicky a smial som sa jak blázon :) 85 % ()

Stinger78

Dávám si to před spaním na Nickelodeonu a je to naprostý luxus. Výtečné postavy, mnohdy bizarní příběhy, bombastické frky, prostě paráda :-) ()

tyzik

Spongebob v kalhotách je můj nejlepší seriál který u mně předběhl i Simpsonovi! Nikdo mě nechápe a já sám sebe taky néé ale tady ta blbůstka si mě po pár dílech získala, ke Spongebovi a jeho kamarádům se vždy vracím a prožívám s nimi skvělé chvíle a díly jako bláznění na písku, vítej v klubu, večírek k pohledání, bubliny na prodej, nový student, není apríl jako apríl, a asi milion dalších patří mezi lahůdku k podívaní. Spongebobe ty jsi naprosto nejlepší a každý večer v TV mě skvěle pobavíš děkuji. ()

Tomik9

SpongeBoba jsem zaregistroval asi až v 17 letech když na něj koukal můj osmiletý bráška, úžasně vtipná mořská houba se svými kamarády Patrikem a Santiagem a panem Krabsem si mě naprosto získala a jsem opravdu velký fanda tohoto seriálu! ()

Potjoc

První české odvysílání v roce 2009, líbily se mi už tehdy některé úderné vtipy (díly Krabborg, Can you spare dime?, Clams, Camping Episode, ...), i když jsem Spongeboba ještě nemusel. Od roku 2011-2012 jsem ten seriál nesnášel kvůli některým jiným vtipům (viz. níž), v roce 2013 jsem se díval a přál si, aby si to neoblíbil moc. Další rok už ano a je to z dnešních pořadů pro děti nejoblíbenější. Celkově jsou ztřeštěné úderné, výborné. Mám v oblibě hlavně díly se Sépiákem v hlavní roli. Díly 7 a 8 řady jsou strašně nudné infantilní, řídké, některé z nich nerád vidím. Mám velké výhrady k některým scénám, které bych vystřihal pro děti. Hodně se tam stahují z kůže, či rozseknou vejpůl, až jim je vidět červené maso, kosti, vnitřnosti, lítají jím oči z důlků, mozky. Ten pocit, jaký jsem měl při shlednutí, jako bych jako malý viděl realistické násilí v thrillerech, což roky předtím nebylo vůbec. Takže říkat, že dnešní dětské filmy jsou mírné a že i toto je lepší mírnější než Looney Tunes či Tom a Jerry, mě vytáčí. Ale za to, ruský dabing Spongboba je takový emoční, dabéři dabují s hlasy (jeden štěk na díl) Gustava Bubníka, Bohuslava Kalvy, Pavla Trávníčka, Miroslava Saice, Jaroslava Horáka, Jiřího Schwarze, Otakara Brouska ml., Karla Heřmánka, Jana Schánilce a dalších. Zato v českém dabingu, dabuje zase jedna žena s hlasem Hany Talpové nebo Heleny Štáchové. ()

kodwin

Já jsem nadšen. Některé díly jsou sice slabší a nemám rád kapitána, který zavání trapností, ale většina dílů opravdu pobaví. Dotahování situací do extrému je fakt vtipný. Můj oblíbený díl je Spongebob v autoškole, to nemá chybu. ()

Tumbik

Skvělý seriál. Jeden z nejlepších animovaných seriálů, které kdy přišly z USA. Jako malý kluk jsem se na to celkem často díval a moc se mi to líbilo. 90% ()