Simpsonovci - Season 1 (1989) (séria)

Vánoce u Simpsonových (S01E01)

(epizóda)
  • Česko Simpsonovi: Vánoce u Simpsonových (viac)

S blížícími se Vánoci vyrážejí Simpsonovi za dárky. Bart dostane geniální nápad – nechá si vytetovat „Maminku". Marge uprostřed nápisu Barta odtáhne, ovšem na odstranění tetování padnou vánoční úspory rodiny. Homer vybouchne jako Santa Claus, s Bartem vsadí na dostizích na špatného psa – který se nakonec stane jediným dárečkem. (Česká televize)

Mr.Jokker

Skvělý začátek legendárního seriálu se točí kolem celé rodiny Simpsonových. Chudák Homer nedostane prémie v práci a udělá všechno pro rodinu aby jim zajistil pěkně vánoce. Je to pěkný a zahřeje u srdce. 5* ()

KuceraJohny

Simpsonovi jsem začal sledovat jako malej, ale to už byli novější série a zamiloval jsem si je. Po nějaké době jsem došel i k těm úplně původním, které samozřejmě kvůli kvalitě animace nejsou tak super jako ty novější, které mají už jasně dané prostředí. Přesto jsou Vánoce u Simpsonových podle mě jeden z nejlepších dílů. Jako menší jsem to nijak zvlášť nevnímal, ale teď jako táta se dokážu více nacítit do Homerovi situace a užít si vše co tato epizoda nabízí. 5 hvězdiček jsem nedal jen kvůli zmíněné animaci. ()