Beats

Mladý hiphopový zázrak August Monroe se v chicagské čtvrti South Side s pomocí nečekaného mentora snaží překonat zničující úzkost a nastavit nové hranice kreativity. (Netflix)

nessbeal

"Don't need a whole lot of love, I just need that shit from you" ***** August si to ide vo filme jak pan ***** https://www.youtube.com/watch?v=R53TwJN5wzg ***** Sedemnásťročný talentovaný mladík August (Khalil Everage) trpiaci smrťou svojej sestry Kari (Megan Sousa) sa stretne s bývalým manažérom Romelom (Anthony Anderson), ktorý sa snaží dostať späť do hry v hudobnej brandži. ()

Marze

Teenager (Khalil Everage) vytvoří nepravděpodobné přátelství s chlápkem z ochranky (Anthony Anderson). Propojeni vzájemnou láskou k hip hopu se pokouší zbavit svých démonů minulosti a prorazit do městské hudební scény. Film má familiární jazyk násilí. Je to solidní hip hopový žánrový obrázek, o tom jaký může být jedovatý strach, který dává černé hvězdě Andersonovoi šanci zazářit. ()

klukluka

Ten film není nic moc, navíc jsem příslušníkem bílé rasy, takže je pro mě těžký přijít na chuť odulýmu mladýmu černochovi. Jeho starší kámoš v něm vycítil potenciál na základě pár tónů, který zaslechl z vedlejšího pokoje, jen díky tomu pak za klukem začal regulérně dolízat- nevím, nevím...? Ale budiž, dejme tomu, že na to měl ucho. Dál celkem zajímavý, jak se všichni koukaj navzájem ojebat, ale mě osobně celou tu dobu zajímala jedna věc/ otázka mnohem víc: vážně je to v USA až takhle v prdeli, že tam ty děcka umírají jak na běžícím páse? O tomhle chci vidět nějakej film, jen o tomhle. Milostný avantýry ošklivejch černošskejch teenagerů jdou mimo mě. ()

Malarkey

Nějak mi ty drsný hip hopový beaty k tomu klukovi neseděly. Anthony Anderson je totiž cokoliv, jen ne drsňák. Příběh se mi ale docela líbil. Líbilo se mi, jak tvůrci popisovali ten drsno svět, do kterého Anthony úplně nepatří. Působilo to hodně reálně a i když měl film klasické motivy životního dramatu, závěr za tu hodinu a půl docela stál. ()

Shitonit

Blbý na tomdletom filmu je, že v 2019 vznikly Beats filmy dva. No a já si chtěl sjet samozřejmě ten druhej. Takže na to čumim jak čerstvě vyvoraná kráva Milka uprostřed tříproudý dálnice, no anějak tomu nerozumim, páč v tom hledám ten druhej Beats. No a jak jsem byl nasranej, tak jsem byl zároveň línej rozmlátit televizi, a nakonec jsem došel k názoru, že to celý dává smysl, krom teda toho, že tam snad nehraje jedinej bílej herec.. no a že si to tři hvězdy zaslouží. ()

• Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)