Nový ředitel britské internátní školy v Marbledown reverend Edmund Ovington (Kynaston Reeves) ještě zpřísní tradiční tvrdý režim. Hned na začátku vidíme, jak je chlapec trestán bitím holí s poznámkou: „Myslíš, že mne to baví?“ Nový trend se nelíbí učiteli Charlesi Donkinovi (Otto Kruger), který ale záhy má jiné problémy. Dorazí sem totiž tři mladé dívky, o které se stará Barbara Fane (Joyce Barbour), sestra jeho dávno zemřelé snoubenky. Rosemary (Diana Churchill), Chris (René Ray) a nejmladší Button (Rosamund Barnes) způsobí v chlapecké škole hotovou revoluci. Budí zájem jak starších studentů, tak mladších pedagogů, jako je Philip de Pourville (Phillips Holmes), který dokonce Rosemary požádá o ruku. Změna nálady vyvolá i vzpouru proti novému řediteli, když zakáže škole účast na místním jarmarku. Donkin je obviněn, že žáky podporoval a rezignuje, ale jeho přítel Sir Berkeley Nightingale (Cecil Parker) mu zajistí významné místo v Londýně, místo, o které se marně snažil Ovington. Co ale bude se školou a jejím vedením v měnící se době? (Peabody)

Hrajú