Ve jménu našeho Pána - Série 2

(séria)

Seriál vypráví příběh světově proslulých televangelistů s dlouhou tradicí deviantního chování, chamtivosti a charitativní činnosti – to vše ve jménu Pána Ježíše Krista. Ve druhé sérii je naše požehnaná rodina Gemstoneových ohrožována cizími lidmi z minulosti i současnosti, kteří chtějí zničit jejich impérium. (HBO Europe)

klukluka

Tomu už neříkám ani sešup, tohle je let střemhlav. Je to tím míň vtipný, čím víc to chce být vtipný. Leč stalo se to spíš zoufalým. A kdo to nevidí, ten si to zaslouží. Je to škoda, že se to proměnilo v takovej sajrajt, první sérka mi fakt působila neskrývaný potěšení, lepší obžalobu křesťanský falše bych hledal jen stěží, ale čeho je moc, tam nezbude nic. ()

Hexa

Přiznám se, že v první polovině série mě ten cringe málem udupal, ale 2/2 série (zvláště poslední 3 díly) jsou doslova klenoty. víc! VÍÍÍC! ()

M.i.k.e

McBride a spol ve druhé sérii navazují tam kde skončili v té první a nebojí se ještě přitvrdit ať už v rámci akce,tak v rámci bizarních situací.Snad jen Adama Devina a jeho svaloušů mohlo být o něco méně...70% ()