Dívčí tým hraje hokej na kolečkových bruslích a nadšeně se pere o každé vítězství. Přitom si ale musí najít čas taky na školu, rodinu a lásku. (Netflix)

bidja

Seriál docela přesně vystihuje proč se ženský kolektivní sport dá trénovat pouze za okolností kdy máte i nějaké jiné než sportovní cíle. Chlap trenér je špatně, ženská je špatně. Je to potom jiný sport. Docela mě překvapilo zázemí u nás této nerozšířené hry, ale když jsem vyhledal kluby a ligu v sérii zmiňovanou tak se jedná o poměrně profesionální divácky oblíbený sport, kterému by florbal mohl závidět. Vedlejší linky seriálu jsou potom klasické vztahové vazby spíše pro mladší generaci. O hraní a sportování se toho mnoho nedozvíte. Jo ještě řízení klubu je tam také docela vystiženo po pravdě. ()

sskrblik

Prvoplánované a často i různá sociální témata na objednávku, která stejně jak rychle začnou, tak jsou v zápětí zahozeny. V podstatě takto se to vleče celým seriálem. Byť se seriál se tváří jako cosi jiného kvůli námětu dívčího hokeje na kolečkových bruslích, ale ve skutečnosti je to mix tužeb a přání scénáristů Netflixu. Respektive mě až příliš příjde, že do toho bylo kecáno a je to vidět na sto hony daleko. Jen mě překvpuje, že tu nemáme zatím čerňochy a transky.. ()

TornadoETA

Postavy jsou sympatické a prostředí ukazuje klasické problémy ve větších sportovních klubech, které nabízejí zápletky. Sice se to spíš ubírá k telenovele o vztazích, ale přesto je tu nástřel jednoho z nejstarších hokejových sportů, který právě ve Španělsku patří jedním nejlepším na světě. ()

Vera2613

Super! Bavilo ma to veľmi dievčatá boli sympatické a zaujímavé a na hokej sa tiež pozeralo veľmi dobre. Celé je to vzťahovo prepletené čo je už asi klasika. Odporúčam tento seriál hoci skôr mladším ročníkom. ()

lena60

Hokej můžu ve všech podobách. Tedy i ten na kolečkových bruslích v podání španělských dívek. Seriál se rozjíždí slibně. Po dvou dílech jsem chycená v seriálové pastičce...Holky mě docela baví. ()