MM_Ramone

Na obežnej dráhe okolo Zeme exploduje orbitálny modul, v ktorom zahynie jeden astronaut. Spoločne s troskami padne do mora aj kus jeho tela, amputovaná končatina - ruka. Nájde ju mladík Steve. Odnesie ju domov, kde sa náhle preberie späť k životu. A začína sľubovaný sci-fi/horror. Ďalej už nebudem radšej ani pokračovať. Je to prvotriedna absurdita. Americká produkcia v 60.tych rokoch doslova chŕlila takéto béčkové movie. ** ()

Campbell

Šíleně hloupé béčko které má tak hloupou zápletku že se člověk musel smát i v době vydání. Je to hloupé scifi které sice pobaví ale v hodně scénách také znudí. V 60 letech tyhle blbosti letěly a mě baví se na ně koukat ale upřímě u tohohle filmu jsem měl celkem solidní problémy. Jak jsem řekl film je v hodně scénách nudný ale aspoň v hodně dokáže nechtěně rozesmát. ()

masw

Místy zábavné, místy nudné (usnul jsem celkem 5x při promítání, ale pouštěl jsem si to po návratu z práce a ráno :D) To, jak je to naivní ale hraje na tu zábavnost. Má to atmosféru doby a 50s monster flicks což mi prostě stačí k radosti. Arlen se v hlavní roli mladého trouby-studenta pokouší o béčkového Jamese Deana, akorát semtam spíš spadá do herectví filmů Hershella Gordona Lewise, což v tomhle béčku není na škodu. :D Sirry Steffen byla neskutečně půvabná modelka z Islandu. Evropská verze obsahuje i cecík. ()