CO / KDYBY

USA, 2019, 8 h 18 min (Minutáž: 45–57 min)

Tvorcovia:

Mike Kelley

Hudba:

Fil Eisler

Renée Zellweger, Dave Annable, Blake Jenner, Jane Levy, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Louis Herthum, Saamer Usmani, Daniella Pineda, Gabriel Mann (viac)

Idealistická vědkyně se zoufale snaží sehnat peníze pro svůj startup, a tak s manželem kývnou na velmi zvláštní nabídku tajemné investorky. (Netflix)

Recenzie používateľa TheEvilTwin k tomuto seriálu (3)

CO / KDYBY (2019)

Diivákům docela ukrytý a povedený seriál, který na to jde rovnou od prvního dílu a tasí na nás ve druhé polovině série jeden zvrat za druhým. Zatímco první půlka seriálu postupně odhalovala, co se bude dít další díly, ve druhé se pěkně šláplo na plyn a vyvinul se to ve skvělý, povedený, hodně promyšlený a šílený seriál, který jsem fakt nečekal. Velkým plusem jsou sympatické a zábavné postavy, s tím že hlavní dějová linie si zabírá 70% seriálu a zbylé dvě vedlejší, ale rozhodně ne méně zajímavé, si berou zbytek. Čím míň toho divák ví, když do seriálu jde, tím líp - navíc děj by se hodně těžko popisoval. Má to tempo, spád, zvraty, psychologické propracování postav a vztahů a originalitu, protože tohle tady zatím nebylo a druhou sérii bych bral hned. ()

Pilotní díl (2019) (E01)

Pilot navnadil a rozhodně to zatím nevypadá tak špatně, jak tvrdí zdejší uživatelé. Má to nápad, sympatické herce a postavy a fakt jsem zvědavý, co bude dál. Anne Montgomery je správná mrcha, takže jako “záporák” působí dobře. ()

Jaká tajemství (2019) (E08)

Konečně přichází ony neskutečně šílené, emotivní a nečekané rozuzlení, na které od prvního dílu čekáme. Za mě prozatím masterpiece seriálové tvorby za poslední dobu. ()