Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (Netflix)

Recenzie používateľa Paajiik k tomuto seriálu (2)

BONDING (2019)

Seriál ke kterému jsem se nějakou dobu odhodlával, vlastně mini seriál, epizody o délce pod 20 minut. Zhlédnuto za jednu noc s kapkou alkoholu, ale musím říci, že jsem se u ničeho hodně dlouho tak nepobavil, prosmál jsem se hlasitě přinejmenším polovinou stopáže. Vlastně se nemohu dočkat další série, pekelných 26 dní do 2. série. Pro někoho, kdo má v tématech zálibu nebo osobní zkušenost to je možná vtipnější, než pro někoho, kdo se s tématem seznamuje. Zkrátka 5* si ode mně zaslouží! ()

Série 2 (2021) (S02)

2. série je trochu někde jinde než 1. série, čekal jsem trochu něco jiného, ale určitě to nemohu odsoudit. Příběh a reálie, ať už se to zdá někomu mimo, nereálné, tak to pro mnoho lidí realita je, ačkoliv to veřejně neprezentují. V našem prostředí je to v některých ohledech těžko představitelné, ale nemáme v ČR žádné velkoměsto, které by oplývalo dostatečnou anonymitou, ale i tak vše u nás funguje, ať již gaykluby nebo SM salony, venkovské farmy nebo Airbnb. Prezentace LGBT(atd.) komunity nemůže být brána obecně, zkrátka to odráží realitu části, ale i realitu hetero společnosti. Zkrátka i přes hodně skromnou stopáž a shlédnutí za večer, i s mnoha pauzami má seriál vážnou linku, osobní, zasahující a vede člověka k přemýšlení o sobě, svém životě. Zasmál jsem se opravdu hodně a často, ale jsou i části, kdy jsem se nudil - nejhorší část je vše s agentem. ()