Univerzitní studentka z New Yorku si přivydělává jako domina a přesvědčí svého nejlepšího kamaráda ze střední, který je gay, aby jí dělal asistenta. (Netflix)

Recenzie používateľa Kushina k tomuto seriálu (8)

Staří přátelé, nová jména (2019) (S01E01)

Je vtipné sledovat, jak se mladý a BDSM nepopsaný "Carter" snaží zapadnout, aby si trošku vydělal. Pro pobavení skvělé. 75% ()

Pete Shy (2019) (S01E02)

xD Prostě sranda, nemohu si stěžovat. 65% ()

Pojďme na věc (2019) (S01E04)

Spíš než BDSM je film hodně o vztazích a povídaní :) 70% ()

Dvojité rande (2019) (S01E05)

Z vtipného filmu o BDSM se stala romantická fraška, celkem nudný díl... 40% ()

Tučňáci (2019) (S01E06)

Tak tenhle díl neměl téměř chybu. Konečně opět tíhl více k BDSM, méně keců a romantiky, více akce a možná jsem se na konci i vzrušil,protože Zoe je prostě kočka a sekne jí to. 90% ()

Do lesa (2019) (S01E07)

Tak tady už zase z žánru BDSM do žánru akčních filmů bez pořádného koncem na poslední díl série jsem čekal víc. 45% ()

Série 2 (2021) (S02)

O stupeň horší jak přechozí série a to minimálně. Přišlo mi, že celý pohled na BDSM a srandovní nadhled na něj byl potlačen homosexuálními a životními příběhy různých lidí. Celkově to mělo až moc depresivní nádech a místo toho, abych se bavil, tak jsem upadal do určitého stavu deprese. Vlastně to celé bylo takové o ničem a jak šel díl od dílu, tak to bylo více a více depresivní. No budiž, alespoň jeden díl o hovně nemá hodinu, ale jen 20 min. Pokud bude třetí série, snad se bude více zaměřovat na to úchylné a ne na to běžné s úchylným podtextem. Díky bohu aspoň za jednu sexy ženskou v podobě mrs. May, aneb Zoe Levin, je fakt sexy! 50% ()