Antrum: The Deadliest Film Ever Made

• USA Antrum: The Deadliest Film Ever Made (viac)

Mladý chlapec a dívka vstoupí do lesa, aby vykopali díru do pekla.
Odmítajíc přijmout fakt, že jeho nedávno zesnulý pes, nyní hoří v jamách pekelných, trpí mladý Nathan (Rowan Smyth) děsivými nočními můrami. Aby mu ulehčila trápení, rozhodne se ho vzít jeho starší sestra Oralee (Nicole Tompkins) na výlet do temných lesů, aby našli proslulé místo, kde sám Lucifer dopadnul na Zemi poté, co byl vykázán z Nebe, a otevřít portál do neznáma. (Hyperbolic)

FildasCZ odpad!

Ok údajně nejhorší  a nejbrutálnější horor.. Hmm... A potom se probudil/i , protože tak nudný horoo, kde se nic neděje mě přiváděl do stavů migrén.. Kdybych mohl dám tomu ještě více, jak odpad.  Možný jen ta kamera, jako kdyby to točili v 80letech, ale to je max vše.. Viděl jsem lecos, ale tohle po 20 minutách šlo do koše. ()

Dalajlada

Nebylo to zlé, ale tvůrci neměli koule to dotáhnout opravdu do konce. Ti dva úchyláci byli opravdu povedení, ale tvůrci neměli koule to s nimi dotáhnout do konce. Atmosféra mystična není úplně zlá, ale... Pořád ta ale. Kdyby tvůrci měli za cíl natočit opravdu hustý film, tak tady se jim to mohlo opravdu skvěle povést. Chtělo to jen mít koule na to, to dotáhnout do konce. ()