Natalie ide na svadbu svojmu bratovi. Jej priateľ ochorie, tak so sebou ako doprovod vezme Randyho. Za zvláštnych okolností ho hneď prvý deň zrazí pred hotelom auto. Monk s kapitánom prídu na miesto nehody, aby celú vec prešetrili. (TV Markíza)

vecnaAmbra

Zápletka nebola nijako zvlášť pútavá, taký oddychový diel kedy som sa fakt zasmiala keď kapitán zdvihol Dishera za nohu a trocha mi pomohol nájsť bližšiu cestu k Natalie, pretože vidíme jej rodinné okolnosti a zákrok s lodičkou na krku tiež nebol na zahodenie. ()

Grogan

Vcelku slušný díl, i když mi s přibývajícím věkem přijde čím dál neskutečnější, kolik zločinů se odehrává v okruhu hlavních postav, jejich příbuzných a známých (dokonce i těch náhodných) a kolik naprosto nepravděpodobných náhod se skoro v každém dílu děje, aby se rozvíjela zápletka, Monk získával indicie k případům nebo aby vrah neutekl spravedlnosti. Takže tady se najednou dozvíme, že Natalie je z bohaté rodiny (je tu vcelku logicky vysvětleno, proč to slyšíme poprvé a navíc ji neznáme tak dlouho, tak to jde) a zrovna jejího bratra si jako ženicha vybrala černá vdova (pěkná i slušně zahraná Ashley Williams, moc hezky se přetvařuje, ale umí i přitvrdit) a aby těch náhod nebylo málo, tak sebou na svatbu bere jako doprovod Randyho (taky spíše náhodou) a zrovna Randy tuhle černou vdovu kdysi zatýkal. Když všechny tyhle náhody dáte stranou, tak zbyde prostá detektivní zápletka, pár komických scén a povedené interakce mezi postavami. Holland Taylor se pro ty matky-semetriky snad narodila. Jen ta zápletka, kdy rodina neuznává Mitche, ale když Natalie zachrání bratra před smrtí, tak dá matka jeho čestnou fotku na rodinný krb, to je tak příšerné klišé, že jsem se za tvůrce cítil vysloveně trapně. ()