Neznámá banda teroristů hrozí, že nad Dallasem výbuchem nálože rozpráší zárodky antraxu, což by si vyžádalo kolem jednoho milionu obětí. Walker si vyžádá pomoc specialisty Dana Johnsona, který podle čísla sociálního pojištění jednoho ze spolupachatelů zjistí, že jde o skupinu bývalých agentů CIA, kteří se zapletli s ruskou mafií a CIA jim po propuštění zajistila novou identitu. Avšak i když už vědí, o koho jde, zbývá lokalizovat zařízení obsahující smrtelné zárodky, protože jeho aktivace je načasována a čas neúprosně ubíhá. (TV Nova)

cheyene

Jestli se nemýlím, tak právě v této epizodě se nám představují nové posily týmu, mladý ranger Francis Gage a mladá rangerka Sydney Cooková, jeho nová parťačka. Tyto dvě postavy nás budou provázet všemi dalšími epizodami a stanou se nedílnou součástí Walkerova okruhu přátel a kolegů. Do jisté míry zakomponování těchto postav oživilo seriál a dalo možnost řešit více vztah Walkera a Alex. ()

Grogan

Scénáristi prostě nedají CDmu pokoj a potom, co ho v závěru minulé sezony pobodala banda maniaků, tak tady ho hned nějací teroristi infikují antraxem. Nové posily rangerského sboru jsou sympatické, hlavně Niu Peeples jsem si oblíbil hned od začátku (docela fešná herečka). Zápletka s teroristy je tady možná ještě trochu neotřelá, jinak klišé je tu tradičně hodně (geniální IT technik na vozíčku, vytipování těch správných míst na šíření viru, závěrečný výbuch, skrytý čip v botě) - jinak ta bomba na konci byla nějaká divná, to jako nebyla nijak s antraxem propojena, že ji Chuck jen tak zvedl a odletěl s ní? Jinak mě pobavily dvě drobnosti, jedna upřímně a druhá tím, jak byla blbá - první je zdvořilý terorista, který na konci své hrozby popřeje rangerům hezký den, druhá je, že CD leží v nemocnici s otravou a ani v posteli si nesundá svůj texaský klobouk. ()