Mladičká Kelly se chce stát zpěvačkou. Syn jednoho z nejbohatších mužů ve městě toho chce zneužít, ale Kelly zachrání v poslední chvíli rangers, kteří mladíka sledují kvůli obchodům s drogami. Dívka dostane šanci prokázat svůj talent a Walkerovi se podaří usvědčit obchodníka s drogami. (TV Nova)

cheyene

Poselství dílu je zřejmé - jít si za svým snem, nehledět na překážky a nebát se. To mladá Kelly (country zpěvačka Lila McCann) zvládne. Country mi nevadí, tudíž nemám s touto epizodou problém. Trent tu v soubojích nenaplní očekávání, s hlavním padouchem se natrápí. Konfrontace otce a zločinného syna, resp. jeho "obchod" uzavřený s Walkerem, má dle mého názoru sílu. Otázka, zda za každou cenu hájit své dítě, nebo se na věci dívat objektivníma očima. Finální zpěv Eyes of a ranger je milou tečkou. ()

Grogan

Dost trapnej díl - nekonečný poslouchání country, což je žánr, který mi nic neříká a jeden z nejtrapnějších záporáků v celé historii Walkera, který si hraje na děsně tvrdého chlapce ("zemře, a pěkně pomaličku") a na konci trapně škemrá u tatínka, aby nemusel do basy. ()