Z vodáckého výletu se stává skutečný horor. Již druhý člověk je mrtev, tentokrát náhodný rybář, a Walker si začíná dělat vážné starosti. Je zjevné, že vrah má společníka, a je otázkou času, kdy opět udeří. Naštěstí Trivette a C.D. pátrají s helikoptérou po zmizelých výletnících. (TV Nova)

cheyene

Pokračování Walkerova "ozdravného" pobytu na raftech. Prostředí atraktivní, logických trhlin tu je několik, což je škoda. Dám 4*, čímž trochu vyvážím plné hodnocení u první části. ()

Grogan

Tenhle díl měl asi na dvojdíl málo materiálu, takže oproti předchozí části je to o dost nudnější, hodně času tu sledujeme Chucka lezoucího po skalách, přelety C.D.ho a Trivetta nad vodou a nekonečné sjíždění peřejí. Nelogičností a podivností se tu taky pár najde a některé "herecké" výkony je vyloženě utrpení sledovat - viz totálně zbytečnej turista-fotograf nebo ta populárnější sestra. Ten konec mě rozsekal, tak Chuck tam urputně bojuje s hlavním záporákem, ten má nějakou chvíli navrch, kolem je 5 nebo 6 lidí a nikoho nenapadne Chuckovi přijít na pomoc. Vždyť nemuseli záporáka napadnout osobně, pár pádel z raftu tam k dispozici měli, ne? ()