Naprosto ojedinělý gangsterský muzikál se odehrává v New Yorku roku 1929, plném ničemů, tanečnic a zbraní, kde však všechny role vytvořily děti! Budete svědky neúprosné války gangů, jejichž dva šéfové Tlusťoch Sam (John Cassisi) a Hezoun Dan (Martin Lev) si jdou po krku. Přestože se tu střílí často, krev neteče, protože pistolky jsou pouze stříkací a bojuje se za pomoci šlehačky. Mnohem víc se tu však zpívá a tančí. (šubelinka)

agass

Kdo má rád tvorbu Alana Parkera, určitě nebude zklamanej. Ještě jsem neviděl gangsterku ze 30. let, která by byla tak vtipná. ()

aLPaC

Film složený jen z dětských herců, kteří navíc hrají dospělé. A nejen jaké. Skvost společnosti jako mafiány a tanečnice. Ale určitě dost originální nápad, to se musí nechat. Navíc tu můžete vidět v malé roli pianisty debutujícího Michaela Jacksona, který je teda k nepoznání. ()

Zemřel režisér Alan Parker

Zemřel režisér Alan Parker