Jednoho dne se celé město z ničeho nic vypaří z povrchu zemského. Od té doby se zbytky města a nově vzniklá propast v jeho středu, ke které mají přístup pouze tajné složky, nazývají Lost. Mladá dívka Yuki je dle všeho jediná přeživší oné katastrofy a stává se objektem zájmu několika organizací. Zmatená, kde jediné vodítko je zašifrovaná zpráva jejího nezvěstného otce, potkává samotářského pašeráka Takuyu a spolu se vydávají po stopě vzkazu, který může být klíčem k rozluštění záhad Lostu. (Scalpelexis)

Recenzie používateľa sans.sourire k tomuto seriálu (12)

Šómecu (2019) (E01)

Kresbu hodnotím opravdu kladně. Atmosféra mi přijde taková velmi zvláštní. Vesměs ale mě to moc neláká, spíše odrazuje... ()

Gisei (2019) (E02)

Bohužel to ztratilo moji pozornost. Kéž by tam ubrali toho tajemna a zmatenosti. ()

Kioku (2019) (E03)

Je to opravdu divné, jenže vůbec mi to nepřijde chytlavé a poutavé. ()

Giwaku (2019) (E04)

Moje pozornost se schovala někde velmi daleko. Nějak ani netoužím po vysvětlení, protože bych byl stále zmaten. ()

Džóai (2019) (E05)

Prostě ne. Nemůžu ovšem říct, že jsem zklamaný, trochu jsem to čekal. Jak se mi bude toto anime líbit, respektive nelíbit. ()

Kecubecu (2019) (E06)

Tento díl nebyl popravdě vůbec špatný. ()

Kókai (2019) (E07)

Ztrácím se a to se nemění. ()

Sentaku (2019) (E08)

Prostě se mi to nemůže začít líbit. Tenhle typ anime není úplně můj šálek kávy. Nějaké světlé stránky to určitě ale má. ()

Unmei (2019) (E09)

Toto anime má velmi zvláštní atmosféru, ale prostě se do toho nedokážu dostat. Nejhorší to není, ale prostě... ()

Kecudan (2019) (E10)

To nebylo špatné. Má to zajímavou atmosféru. ()

Šinrai (2019) (E11)

Moje pozornost se stále schovává někde velmi daleko od tohoto anime, což je škoda. Takhle už z toho nepochopím opravdu nic. ()

Mirai (2019) (E12)

Názor mám stále stejný. ()