majxik

Pocitově je to nízko rozpočtové scifi (nepočítejte s úžasným CGI), s mělkou zápletkou a normálními herci. V překladu, da se to zkouknout, ale asi brzo zapomenete že jste to viděli. ()

MickeyStuma odpad!

Mimozemšťané nepřestali okupovat planetu Zemi, a tak tu máme další nízkorozpočtový televizní film o jednom takovém případu. A to tak nízkorozpočtový, že v něm nejsou ani speciální efekty, kterými jsou Asylum nebo SyFy proslulé. Takže v očekávání není v žádném případě o co stát. Samotný začátek zabývající se záchrannou operací jednotky Navy SEALs musí každého diváka donutit obracet oči v sloup nad amorálností a nelogičností daného chování. Pointa úvodní akční scény je však jasná. Představit hlavní postavy a hlavně to, kdo jsou. V následujících minutách pak jasně rozpoznáme námět filmu „Predátor“ (1987). Ale jen do poloviny. Druhá polovina se dá přirovnat k jakémukoli filmu se stejným námětem z padesátých let, kdy jich bylo natočeno opravdu nepřeberné množství. A to především se stejně nízkou kvalitou. Svým způsobem námět příběhu není špatný. Jen je katastrofálně zpracovaný. Takže Navy SEALs vs. četa mimozemských bojovníků, přičemž děj se odehrává na nějaké tajemné vědecké základně. Ne, raději vůbec nic než tohle. Otázkou je, proč se televizní společnosti pouštějí do podobných filmových projektů, když na to nemají pořádný scénář a hlavně rozpočet. ()

blazma

Absolutní katastrofa, ale co se jim musí nechat je že s budgetem, který pravděpodobně dostali, si poradili poměrně pěkně. ()

VashCZ

Zajímavé. Normálně se nerad koukám na filmy dvakrát. Velmi málo i na své oblíbené. Ale tenhle film jsem zkouknul hned jak vyšel a podruhé teď, protože jsem si z něj vůbec nic nepamatoval, bůhví jestli jsem to předtím dokoukal :-D. Ve filmu snad nebyl použit jediný ostrý náboj. Hlavní hrdina na tom byl herecky z hlavní čtyřky nejhůř. A jako vždy - absence logiky chování postav. A hlavně ABSENCE LOGIKY jako takové. Jednou na ně alíci střílej, pak je ušetřej. Asi protože zjistili, jaký jsou Navy Seals břídilové. Na supertajné základně zaparkované kamiony a auta, asfaltka před základnou. Tak proč tam nejít lesem. :-). atd. atd. atd. Jsem zrovna nemocný a bolí mě hlava. Ideální film, protože jsem u něj fakt nepřemýšlel. Je to zároveň jeho největší problém, protože u kvalitních Bček se očekává alespoň nějaká přidaná hodnota, kterou do velkorozpočťáku nenacpete kvůli mainstreamovému publiku, to jest zajímavé myšlenky, supr story, nebo badass výkon/y jednoho až několika hrdinů, kvůli kterým se film vlastně natáčí. Nic přidáno k ničemu dává dohromady bodrých 30% ()

podlet

Vypnul sem po 15 minutách. Jako chápu, že použít airsoftky místo slepejch je asi levný, ale je to levný. Herecky bídný a tak nějak taky bídný. Nicméně docela hezká kamera a profi vizuál. Škoda no. ()