Rabbi a Austinová obhajujú námorného leteckého veliteľa Booma, ktorý zostrelil srbský bojový vrtuľník nad bezletovou zónou v Bosne. Obvinený tvrdí, že reagoval na srbský útok proti posádke lietadla, ktoré malo nehodu. Posádka bola napadnutá streľbou, keď po katapultovaní visela na padákoch. Na Rabba a Austinovú tlačí ministerstvo zahraničia, ktoré sa snaží stoj čo stoj udržať veľmi krehké prímerie v oblasti. Aj napriek týmto tlakom sa poručíčke Austinovej podarí úspešne obhájiť obvineného amerického pilota. (TV Wau)

kwoky

Výborný napínavý díl. Spousta čestných chlapů v uniformách versus jedna žalující čubka, co s nimi hraje psychohry. Díl je natočen tak, že na začátku není vidět celý průběh sporné akce, takže divák odhaluje všechny podrobnosti postupně (a může pochybovat, co a jak se přesně stalo, kdo koho kryje a podobně). To se mi zdálo skvělé. Jen to čekání na závěrečné odhalení pravdy trvalo zbytečně dlouho. Že Harm letí přímo do bojové akce na nepřátelském území, v podstatě nepřekvapí - ten chlap naleze úplně všude. ()