Peter Logsdon (Darryl Stephens) se ve své minulosti několikrát zapletl se ženatými muži. Místo toho, aby si našel někoho na stálo a usadil se, seznámí se s Jackem (Scott Bailey) – mužem, který patnáct let žije v dokonalém manželství se ženou a dvěma dětmi. Jack a Pete spolu naváží vztah, ve kterém všechno funguje, dokud se Pete nesetká s dokonalým homosexuálem Johnem (Adam Klesh). Pete a Jack se tak vzdálí do dvou na první pohled dokonalých vztahů, dokud je osud znovu nesvede dohromady. Snímek je milostným příběhem dvou lidí, kteří se do sebe zamilují v tom nejhorším možném čase. (Sinner.)

Marthos

Ale je ženatý... Film o náhle probuzených citech, o hledání vlastní identity, o překonávání stereotypů, o síle rozhodnutí, které změní život. K dokonalosti má film přece jen daleko, je příliš čitelný, nekomplikovaný, přestože chrlí jeden dějový zvrat za druhým; herci jsou ovšem perfektní, především Darryl Stephens, který s postavami gayů nemá sebemenší problém a je zcela autentický. ()

jiri.twist

Největší devizou filmu je opravdu zobrazení komplikovaných vztahů mezi muži bez závazků s muži ženatými, jak píše Jiřik, opravdu mi to přišlo jako nějaká "studie". Zároveň ale souhlasím i s dalším recenzentem v tom, že hned od prvních záběrů se mi film zdál jako nějaké tápaní v něčem ("nevytyčení směru") a i přes hodnotu příběhu a hereckých výkonů jsem po celou dobu hercům moc nevěřil, až na jednoho - Adam Klesh v roli Johna Armitage. S těmito plusy a mínusy se mi nakonec mé hodnocení filmu vybarvilo jako mírně nadprůměrné, kde vše táhne především ten příběh sám ... 8745 ()

zolo

Příběh tak nějak jde, co taky furt vymýšlet, že. Herecké výkony taky odpovídaly standardu americké filmařiny tohoto žánru, co ale dle mýho nebylo dotažený, byla hudba, obstarožně působily zastaralé střihové přechody (stmívačky) a překotný, nerealistický hepáč vyloudil spíš úsměv než slzičku. ()

Sinner.

Studie milostného vztahu mezi gayem a ženatým mužem, jejichž osudy se postupně protínají a zase rozchází, aby se v závěru díky hodně nepřesvědčivé deus ex machina opět sešly dohromady. Film se potýkal s finančními problémy a jeho dotočení a postprodukce se táhla několik let. Nejvíce je to poznat na ne zcela vyvážené zvukové stránce. Jsem ale velmi rád, že se snímek podařilo dokončit, neboť film pro mě věrohodným způsobem dává nahlédnout do nástrah a problémů takového vztahu. ()