Lovci netvorů

• USA Special Unit 2
USA, 2001, 19x60 min

Hudba:

Mark Morgan

Michael Landes, Alexondra Lee, Richard Gant, Danny Woodburn, Jonathan Togo, Pauley Perrette, Sean Whalen, Jodelle Ferland, Erica Cerra, Alan Blumenfeld (viac)

Tzv. "článek" je paranormální živočišný druh, který se vyvinul z chybějícího článku mezi opicí a člověkem a oblíbil si Chicago. Speciální policejní oddělení má za úkol tyto "články" sledovat a kontrolovat. (oficiálny text distribútora)

MasterFil odpad!

Ano.Naprostá nechtěná parodie,co není pro nikoho-jak ne pro děti,tak pro starší.Je to otřesný důkaz možné americké stupidity.Kdybych natočil takovou trapárnu,tak nevylezu z domu.Kecy o bubácích a podobný zvěřstva se nedají poslouchat.Proč?? ()

numan

Jsem zase jednou moooc rád, že jsem nedal na hanlivé komentáře z téhle stránky a utlumil jsem v sobě suchoprda, který všechno ví a zná. Je to totiž báječná série akčních fantasy komedií, sympatická tím, že sama sebe nebere vážně. Málokoho by asi napadlo do policejního oddělení (byť pro zvláštní události) zakomponovat skřeta, který krade jak straka, podivnou chapadlovitou bytost, která hraje páku i karty a drží si jí tam ve sklepě jen proto, že nepřišli na to, jak jí zabít..... A to je jen takový malý neprodejný vzorek arsenálu zábavných ptákovin, kterými vás "Special Unit 2" zahrne. Vzdálená podobnost ústřední dvojky s Mulderem a Scully vůbec není na škodu věci (ostatně některé díly nápadně připomínají nejrozvernější kousky z X-Files) a zběsilý videoklipový střih to všechno žene dopředu tak, že si občas ani nestihnete utřít nudli. No a pro fajnšmekry se v jednom z dílů objeví i starý dobrý Q ze Startreku. Bavil jsem se skvěle a jsem nadmíru spokojen. :o) ()

panthera

Pro mě je tento seriálový pseudopočin tak strašný, až je vlastně dobrý aneb když jeden dostane tip "jen pro otrlé milovníky nejhorších děl". Z milosti jedna hvězdička, za kterou bych se měla jít umlátit gumovou rybou. ()