Volition

Mamlas

Vleklý film o týpkovi, který cestuje časem, aby zachránil jednu ženskou. Herecké výkony jsou mizerné, děj je nudný, je tam velká spousta zbytečných scén, k tomu ještě zpomalené záběry, aby se ta nudná volovina ještě více protahovala. (23%) ()

Lacike

Taká lacnejšia variácia na Cageov film Next. Chlapík má dar predvídať do určitej miery budúcnosť, ale snaží sa žiť mimo radaru ostatných. Lenže kvôli nedostatku prachov vezme nebezpečný džob pri ktorom má dohliadnuť na drahé diamanty, čo samozrejme spustí udalosti, keď mu pôjde o život. Čo mu potvrdí aj jedna jeho vízia, pričom všetky sa doteraz vyplnili. Dokáže svoj osud zvrátiť. To sa dozviete v tomto lacnom filme v ktorom ma nezaujalo herecké obsadenie. Hlavný hrdina pôsobí jak totálny šupák. Jeho nová priateľka tiež nie je dvakrát krásna a zloduchovia nie sú žiadny raketoví inžinieri, takže ich plány sú skôr k smiechu. Celkovo mi to po každej stránke pripadalo priemerné a ani ten ústredný nápad nie je nič nové. Výsledkom je film na jedno pozretie. 5/10. ()

Marze

Pogratukujte si, ze jste prezili dalsi podzimni vecer nouzoveho pandemickeho stavu s timto filmem Je to takove zanrove cviceni o muzi,ktery chce zmenit svuj osud zabiti. Zapletka je predvidatelna. Aby film fungoval, vyzaduje velkou davku vasi viry a odpojeni kognitivnich schopnosti. ()

goauld

Tak velmi těžko se k tomuto podává komentář a docela se ani nedivím, že tu není ani popis filmu... Tak to zkusím já. Bylo nebylo jeden maník, který tak trochu dokázal "předvídat" budoucnost a to stylem určitých fragmentů. A protože potřebuje prašule na zaplacení svého nájmu, taxe uchýlí k obchodu s diamanty. Pak už to začíná být zamotané, protože určité náhody nejsou jen náhody a dokud se tam neobjeví dvojité dejavu, trojité dejavu (díky časovým skokům) a tak dále a tak nic s první části filmu nedává moc smyslu. Film je tak trochu (docela hodně) podobný Time Machine (2002). Každopádně hlavní protagonista (běloch) tak jako v oné "předloze" prozří, že osud je tak nějak dán a celkem blbě se (přesunem v čase) modifikuje. Jediné co jsem tak nějak nepochopil, byla záměrná autonehoda jeho matky... ale to už asi nikdo (krom autorů snímku) nerozklíčuje. Jako nebylo to úplně zlý, ale poslední dobou se nám nějak rozmáhají filmy s "časovými vrstvami" (Počátek, Time Machine, Tenet, Volition), kde divák občas má v tom celým docela hokej (asi největší kulášový mišmaš je současná novinka Tenet ;-)) ()

• Natáčelo se ve Vancouveru (provincie Britská Kolumbie, Kanada). (Rominator)