Děj filmu se odehrává v koloniální Indii, kdy britský důstojník a jeho žena násilně vezmou do péče kmenovou dívku z komunity Gond a je na místním kmenovém hrdinovi Bhimovi (N.T. Rama Rao Jr.), aby zachránil dítě. Spolu s několika dalšími členy své komunity míří do Dillí, kde je mladá dívka držena v zajetí. Mezitím Ram, statečný britský policista, dostane za úkol najít Bhima a jeho muže a zatknout je. Ram a Bheem se stanou blízkými přáteli, když se v Dillí střetnou. Co se stane, když poznají své skutečné úmysly? (jorgus)

Bluemasej

Nějak takhle by měl vypadat revolucionářský film. Indové krásně demonstrují nenávist k monarchii a celému království. Ale především by si z toho měl vzít příklad Zack Snyder, tento film je tak zpomalený, že má tři hodiny a tolik konců, kolik film potřebuje, mraky. Nejlepší muzikál, který jsem doposud viděl. ()

Adanos22

Šel jsem do toho s tím, že je to taková indická kravina se spoustou akce, ale co jsem rozhodně nečekal je to, že to i příběhově bude docela dost dobré a že ty bojové scény budou pojaty až tak dobře a zajímavě, jak byly. I přes to že má film 3 hodiny jsem si každou minutu neskutečně užil, když to mělo být vážné, bylo to vážné, když to mělo být vtipné, tak to bylo opravdu vtipné, občas samozřejmě celkem dost přitažené za vlasy, ale krásně to tam fungovalo. CGI samozřejmě nebylo ani zdaleka tak dobré jako v Hollywoodu, ale překvapivě bylo docela dost dobré a dostatečně realistické. Ve finále opravdu milé překvapení a dost zábavný a zajímavý film. ()

tein odpad!

Bollywood bude asi vždy produkovat prapodivné nesmyslné naivní sračky a ani toto není výjimkou. Vemte si to neblbější z Hollywoodských filmů a upečte z toho dort po vzoru pejska a kočičky. Ti tam teda aspoň dávali to co jim chutná, kdežto tedy jsou to jen šílené hrůzy z nám velice cizí kultury a myšlení. Ani jsem to nedodíval a raději vypl zavčas, ještě než mi to přivedlo nějakou újmu na zdraví. Zde je vidět jak lidi sežerou úplně všechno co se jim umí dobře naservírovat. Obzvlášt když je kolem toho takovej poprask a zapadá to do další vlny multikulti výplachu mozků. ()

Tycygo

Je to blbé, ale předpokládám, že s tímto počítáte, je to bollywood. Písně fajn a celkově mě to pozitivně překvapilo. Indie se rozjíždí, je to o dost lepší než jiná béčka. Je to úžasně patetické a přehrávané. ()

miroush

Ždímačka laciných emocí, ale je to tak zábavné tím, jak to lavíruje mezi nejlepším filmem všech dob a nejhorším filmem všech dob, že to je rozdhodně doporučeníhodné, byť ne pro každého. Ti dva hrdinové jsou úplně skvělí a ta postupně čím dál předvídatelnější nepředvídatelnost dějových zvratů je naprostá epická žranice. Dlouho jsem se tak dlouho (187minut!) nebavil :-) ()

Drslw

Ak som dodnes nevedel nič o Tollywoode (Telugu cinema), o ich vkuse, hrdinoch, piesňach, tancoch a divákoch, nuž, tak teraz už viem. Staroindický epos 21. storočia. Inak ale nemám slov. Treba vidieť. ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson