Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda!

(koncert)

Vzpomínkový koncert na legendu české populární hudby... Věra Špinarová patřila mezi zpěvačky kladně přijímané laickým i odborným publikem. Vzpomínkový koncert nabízí průřez repertoárem této legendy české hudby. Krásných písní za podpory kapely Věry Špinarové, Adam Pavlík BANDu, se ujali její kolegové a přátelé jako třeba Marie Rottrová, Jitka Zelenková, Petra Janů, Petr Bende, Heidi Janků, Ilona Csáková nebo Markéta Konvičková. Ti fanouškům nabídli největší hity Věry Špinarové, jako jsou Bílá Jawa 250, Raketou na Mars, Jednoho dne se vrátíš a mnoho dalších. Kromě písní nebudou chybět také osobní vzpomínky jednotlivých interpretů na nezaměnitelnou zpěvačku z Ostravy. (Česká televize)

apokar

Přespříliš rozpačitý záznam. Příšerně nasvícené pódium, kdy se účinkující ztráceli v červenomodré mlze, reflektory přebíjely projekci, přeplácané. Chyběl tomu drajv, emoce - s výjimkou úplného závěru - nefungovaly. Prostě jen pár odzpívaných písniček. A proč se tam několikrát mihnul Nohavica a nakonec byl i na děkovačce, aniž by ovšem vystoupil, to jsem nepochopil. Šel prostě jen náhodou kolem, či bylo jeho vystoupení vystřiženo? Kdo tam nebyl, netuší, jak dlouhý ve skutečnosti celý koncert byl a kolik z toho nakonec šlo v tv záznamu. Třeba byl ten koncert ve skutečnosti skvělý. V televizi tak ale rozhodně nepůsobil. Mizerný střih? Zajímal by mě názor někoho, kdo na tom koncertu byl. ()

1frida2

No.. z úcty ke "Špinarce". Pořád ji mám ráda. Nevím jaké to bylo naživo, záznam nic moc. Mimochodem Petr Bende výbornej, výběr písniček pro záznam bez jejích největších hitů, až na výjimky, slabý. ()

prezdivaka

Špatná režie a dramaturgie koncertu. Proč to nebylo třeba chronologicky, či jinak logicky řazené. Písně neměly názvy, datum vzniku, autora hudby, textu. Moderace dost děsivá. Prostě dobrý nápad, který zůstal ani ne v půli cesty. ()

arcticsky

Nevím, jestli to nebylo špatně sejmutým zvukem, ale ta kapela hrála až moc decentně a zpěvačky byly takové...nevím jak to říci...unylé a občas snad i na hraně falešnosti. Možná ty písně pro ně byly těžké, Věra Špinarová byla totiž v českém popu spíše nadprůměrným zjevem...a např. její Music Box se mi moc líbil již od dětství. ()