Po tom, čo sa šiesti celoživotní priatelia rozhádajú a rozídu na dlhých päť rokov, znova ich spojí jeden z nich. Bob pozve svojich kamarátov so bláznivej súťaže s názvom Chlapi sebe, ktorá je síce plná absurdných fyzických a psychických výziev, ale môžu v nej vyhrať 150 000 dolárov. Keď ide do tuhého, odhodlaní borci bojujú zo všetkých síl, driapu sa a makajú, až sa z nich parí, aby získali veľké peniaze. (TV JOJ)

KuceraJohny

Jako vzhledem k tomu, že jsem přesně ten typ člověka, který pořádá podobné hry, tak jsem byl velmi nadchnut úkoly, kterými museli soutěžící projít a to až tak, že jsem málem dal 3 hvězdičky. Pak jsem si, ale vzpomněl, že horší herecké výkony jsem neviděl a díky Buddy games jsem udělil aspoň dvě. Upřímně kromě samotného soutěžení je to jedno z nejhorších představení co jsem za poslední dobu viděl. Vtip je na té nejnižší hranici a to jak byl poskládán herecký ansábl mi přijde absurdní. Josh Duhamel je v podstatě průměr, kde se vzal Dan Bakkedahl vůbec nechápu, ale dokázal dokonce porazit i Nicka Swardsona v nejotravnější postavě celého filmu. Nostalgické shledání s Daxem Shepardem moc nefungovalo a zbylí dva členové týmu byli jen tak do počtu. Jediná na koho bylo hezké se dívat byla Olivia Munn. Celkově se jedná o vypatlanou americkou komedii, která svoji absurditou bohužel není vtipná, ale bacha, hra to musí být jistě zábavná. ()

Doudis19

Tak zaprve to vůbec není vtipný. Vlastně si ani neuvědomuju, že bych si za celou dobu řekl:”ano, tady kdyby se udělalo tohle líp, tohle jinak, tak bych se snad i zasmál.” Ne. Při natáčení zřejmě legrace byla, ale nic z toho se nepodařilo dostat na plátno. Dokonce ani přititulkové, nepovedené záběry nejsou nic, co by člověka pobavilo. Takže nakonec jediné pozitivum, že se vyústění nebojí jít proti proudu a dost jednoznačně plive do tváře nedotknutelnosti rodinného života. ()

klukluka

Pár dní zpět jsem koukal na nizozemský Ventoux a Chlapi sobě mají podobnej koncept- návrat ke kořenům, do mladých let, k zábavě, která se kdysi osvědčila, i když se na ni nabalily nějaký nevraživosti. Zatímco Ventoux mě těžce zklamalo, Chlapi sobě mě naopak příjemně překvapili. Je to prča hodně na hraně, ale nesklouzne to do trapnosti. Líbilo. ()

EvilPhoEniX

Typická Americká úchylná a zvrácená komedie s fekálním humorem, která je samozřejmě stupidní až to bolí, ale pár světlých momentů naštěstí má a dá se v pohodě zasmát. Přišlo mi, že ten film je poskládaný z herců, kteří doteď hrali vedlejší a nezajímavé role. Nejzábavnější je Nick Swardson a třetí hvězdu za nádhernou OliviI Munn. Je to ptákovina. Příběh**, Akce>Ne, Humor***, Násilí*, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra**, Napětí*. 5/10. ()

Hapretor

Osobně absolutně nechápu, že do týhle nechutný a minimálně vtipný hovadiny se nechala navebovat Olivka Munn, jako herečka je fakt dobrá a hlavně je to "super-kost" ... bohužel pro ní ... hraje v samejch debilitách ... měla by být rozvážnější ... no, a Duha-melovi asi hrabe ... jinak si nedokážu vysvětlit, proč tohle spáchal ... na zabití času ok ... na pobavení fakt ani ne ... humor pod úrovní ... jedna * navíc za Olivku Munn ... je prostě skvostná ... ()

• Počas záverečných titulkov môžeme sledovať nepodarené zábery. (Johnny.ARN)