ink flo

Příběh chlápka, kterej "udělal" Backstreet Boys a Nsync a pak podělal nejen je, ale i tisíce dalších investorů skrze různý šméčka o 500 miliónů dolarů (nejlepší bylo asi to, kdy lidi nalákal na investování do letecké společnosti, přičemž jediný dvě fotky jeho letadel vyfotil pomocí dětského slepovacího modelu, kterej držel nad přistávací dráhou :-)). Plus se tam řeší i věci typu "poslouchejte - mám pro vás skvělej kontrakt v evropě, jedinej háček je v tom, že tamní manager chce, abyste mu chvíli šahali na péro a hráli si s ním. Ale to je drobnost a o nic nejde, ale projistotu abyste ho nezklamali, tak si to napřed můžete nacvičit na mě." Nebo když si Backstreet Boys pozval na slavnostní večeři v době, když už prodávali milióny desek a obřadně jim konečně předal jejich první vysněný šek - byl na 10 000 dolarů a v přepočtu na hodiny to nedělalo ani minimální mzdu. Tak borci začali studovat, co že to vlastně podepsali za smlouvy. Zpracování průměrný, ze začátku se to hodně cyklí, takže jsem první polovinu proklikal a díval se až na posledních 40 minut, kdy se to vyhrotilo ve stylu Vlk z Wall Street. ()