Sara (Mary Nepi) je teenagerka posedlá popularitou na škole. Když se vrátí do školy její bývalý kluk, je ochotna se vzdát i toho nejcennějšího co má. Ráno se probouzí těhotná. A tím to teprve začíná... (dainio)

Morholt

Pokud jsou na scéně vetřelci, kteří vylezli z hlavní hrdinky, tak je to v pohodě. Autorská dvojice to natočila pěkně postaru, takže bez obvyklých digitálních obezliček a na své si přijdou i milovníci gore. Bohužel se vůbec nedaří mezihra. Komediální tón je sice všudypřítomný a herci mají potenciál, ale přetavit to v nějakou povedenou hlášku nebo gag se nepodařilo. Teenagerky nad tím možná zaplesají, ale já se zmůžu maximálně na 40%. ()

Goldbeater

Snatchers je povedenou hororovou komedií s cílovkou u náctiletých diváků, jimž ve vyhrocené formě představuje rizika nechráněného sexu, ale nabízí i mnoho rekvizit pro starší filmové fanoušky - celý film tak třeba hodně připomíná hororové sci-fi filmy z konce 80. let, jako je Noc husí kůže, k tomu nabízí převážně praktické efekty a povedené „klasicky béčkové“ vzezření vetřelců. A mírně se to pouští i do kontroverzních témat, jako jsou potraty a xenofobní cítění směrem k Mexiku, ovšem neustále s lehkostí a břitkým vtipem. Je to zkrátka nabité humorem, svižnou akcí, utrhanými končetinami a rozhodně se to dá skvěle užít od začátku do konce. [Sitges 2019] ()

oveckaoa

Holka se vyspí se svým bývalým klukem na kterého se v Mexiku přisál mimozemšťan a porodí dva mimozemšťany (ten druhý by ji nejspíše roztrhal na sračky, když byl tak velký, ale srát na to). Mezitím ty mimozemšťané chtějí ovládnout svět tak se je ta holka s bývalou/současnou kámoškou snaží zastavit. Po hororové stránce paráda jsou zde desítky mrtvých a i slušné gore holky jsou taky v poho a mimozemšťané taky ujdou. 80 procent ()

E´Tonno

Príjemný mix komédie a sci-fi - hororu, ktorý cieli na tínedžerov. Snímok oplýva nejakým tým gore a prítomné potvorky sú dostatočne pekné (nepôsobia síce moc strašidelne, ale ani úplne smiešne, a to je fajn - sú také roztomilé). Mladé hlavné hrdinky sú sympatické a dej má slušný spád, čím sa nenecháva veľa priestoru na nudu. Film síce príliš netlačí na komediálnu stránku, ale to nie je úplne na škodu, pretože aj bez vyvolávania hurónskeho smiechu zanecháva pozitívnu náladu. Odo mňa silné 4*. ()

Superpero

Nejzábavnější film za hodně dlouhou dobu. Moc nerozumím zdejšímu nízkému hodnocení.  Očividně se to nebere vážně a je to fakt sranda. Za mě svěží hororová komedie s neotřelými nápady a geniálně debilním hereckým výkonem toho blonďatýho týpka. Fakt jsem se gebil pokaždý, když tam byl jak dělal ty tupý ksichty. ()

• Natočeno na základě stejnojmenného seriálu od stejných tvůrců. (dainio)