tinss_18

Prosím, vráťte mi hodinu a pol života. Otrasný film. Nesympaticke herečky, strašné dialógy a viem, že ide o rozchodový film, ale fakt sa nedalo pozerať na správanie odkopnutej frajerky. Nepozerajte to, ak vám je svet milý. ()

jatt

Film sa mi celkom pacil, aj ked ten koniec sa mi na 4 hviezdicky nezda, nebolo to ani zle, prijemna romantika na zaspanie a sympaticki herci. ()

MoBuList

Tak jo.... Čtyři hvězdičky jsou hodně. Já vím. Ale prostě jsem tenhle film viděla jednou a pořád se k němu vracím. Čekala jsem totální béčkovinu a jo chvilkama k ní film neměl daleko. Ale celkově to bylo tak neskutečně reálný, pravdivý a čistý. Podle mě tenhle kousek musíš pochopit a i když se osudem nepodobám ani jedné z hlavních aktérek, chytlo mě to za srdce. Závěrečnej monolog mě dokonce rozbrečel, což není běžný. Kdyby to bylo natočený trošku jiným stylem a ne jako klasická Netflix romcom + by se trošku vyšperkoval scénář, tak jsou ty procenta mnohem vyšší. Takže všem co hážou odpad "I feel you" ale všem babám, který jsou k sobě a ostatním upřímný... "Tohle je film pro vás!!!" (PMS movie alert)..... S časovým odstupem měním na hvězdičky 3. Ať chci sebevíc, tak s ostatními filmy, kterým hážu hvězdičky 4, ho nemůžu srovnávat :) ()